11/12/2010

The Vampire Diaries 2.10 "The Sacrifice" promo, bölüm özeti ve bölümden kareler!


The Vampire Diaries, dün akşam yayınlanan heyecan dolu 'Katerina' bölümüyle ikinci sezonun dokuzuncu bölümünü de geride bıraktı. Dizi daha önceden açıklandığı gibi önümüzdeki iki hafta boyunca yayınlanmayacak ve 02 Aralık'ta kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi ise 2.10 'The Sacrifice' olacak. Bölümle ilgili yayınlanan uzun fragmanı, bölümün konusu ve karelerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Bölümün konusu ise kısaca şöyle: Jeremy tehlikeli bir hata yapar: Elena (Nina Dobrev) durumu kendi eline almaya çalışır ve Rose'ye kendisine yardım etmesi karşılığında cazip bir teklif sunar. İşler beklenmedik bir hal aldığında Rose, Elena ile harekete geçirdikleri plan konusunda Damon ile anlaşma sağlamaya çalışır. Jeremy'nin Bonnie'nin ay taşını geri alması konusunda düşüncesizce girişimde bulunması kendi yaşamını tehlikeye sokacak bir durum yaratırken Stefan da kendisini riske atar.Bonnie ve Luka biraz daha yakınlaşmaya başlarlar. Tyler, Carolina'ya Lockwood zindanını gösterir ve orada ikisini de korkutacak bir keşif yaparlar.  The CW'nin bu ara boyunca ve aradan sonra kalan bölümlerle ilgili takvimi ise şu şekilde:
The Vampire Diaries-2x10 The Sacrifice Extended Promo  The Vampire Diaries 2.09 "Katerina" promo, bölüm özeti ve bölümden kareler!

No comments: