11/17/2010

The Walking Dead 1x04 'Vatos' promo, sneak peek, bölüm konusu ve kareler!

AMC'de Ekim ayının sonunda start alan yeni dönemin iddialı dizilerinden 'The Walking Dead' bu hafta yayınlanan yayınlanan 'Tell It to the Frogs' bölümüyle ilk sezonun üçüncü bölümünü de geride bıraktı. Önümüzdeki bölüm haftaya 21 Kasım'da yayınlanıyor. Bölümün ismi ise: 'Vatos'. The Walking Dead'in bu haftaki üçüncü bölümü bize tehlike, şiddet ve dramatik sahneler içeren olayları bu kez zombiler olmadan verdi. Kısacası bu bölümde zombiler pek gözükmedi. Açılış sahnesi Merle'yi bıraktıkları terasta başlarken, final sahnesi yine aynı mekanda gerçekleşti. Ancak buna rağmen bölümün çok büyük bir kısmı kampta geçti. En önemli olay ise ilk bölümden itibaren beklenen Grimes ailesinin kavuşmasıydı. İşte o sahne:
Reunited on 'The Walking Dead'


Önümüzdeki hafta yayınlanacak yeni bölümde ise bu bölümdeki gelişmelerden; Merle'yi kurtarmak için Atlanta'ya geri dönen Rick, Daryl Dixon, T-Dog ve Glenn'in kurtarma operasyonunda neler yapacakları, Merle'nin nerede olduğu, kurtuldu mu yoksa zombiler tarafından yakalandı mı, Rick ve arkadaşlarının silahlara ulaşıp ulaşamayacağı, hayatta kalanlardan herhangi birinin zombiler tarafından öldürülüp öldürülmeyeceği ve kampta ne gibi yeni gelişmeler olacağı gibi bir çok sorunun cevabını bekleyeceğiz.

Yeni bölümün konusu ise kısaca şöyle: Rick'in Atlanta'daki görevi işler ters gitmeye başlayınca tehlikeye girer. Jim ise kampta aklını oynatmaya başlar.. Haftaya yayınlanacak 'Vatos' bölümünün promo ve sneak peek'ini yazımızın devamında bulabilirsiniz. 

The Walking Dead: 1x04 - "Vatos" Fox Promo 
 
Rick's mission to Atlanta is jeopardized when things go awry. Jim becomes unhinged in camp.


The Walking Dead Sneak Peek 1x04 'Vatos' 


Kareler - (Büyük hali için üzerlerine tıklayınız)
click on the images to see a higher resolution version.

No comments: