2/26/2011

Insidious'dan yeni poster ve kareler yayında!
Saw, Dead Silence ve Death Sentence gibi başarılı yapımların arkasındaki isim olan James Wan'ın yönetmenliğini yaptığı; "Paranormal Activity" nin yapımcıları olarak bildiğimiz Oren Peli (aynı zamanda ilk filmin yönetmeni), Jason Blum ile Steven Schneider'in yapımcılığını üstlendiği; diğer bir açıdan ise 2004 yılında sinema tarihine geçecek Saw serisinin ilk filmine beraber imza atan yönetmen James Wan ve senarist Leigh Whannel'i yeni bir projede tekrar buluşturan merakla beklediğimiz 'Insidious' için FilmDistrict yeni poster ve bazı yeni kareleri  bugün itibariyle Yahoo aracılığıyla bizlere iletmiş durumda. Posterin büyük hali için karenin üzerine tıklamanız yeterli. Bunun yanında filmden yeni kareleri de yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Filmin konusu itibariyle öne çıkan Dalton isimindeki çocuk karakter posterde de haliyle ön plana çıkmış durumda. İlk yayınlanan poster biraz düşük çözünürlüklü olduğundan çocuğun bir gözünde gördüğümüz yazıyı tam çıkarmak zor ancak sanırız ki filmin adı yazıyor..

Yönetmen: James Wan
Senaryo: Leigh Whannel
Tür: Korku
Yapım: 2010
Yapımcı: Jason Blum, Steven Schneider, Oren Peli
Oyuncu Kadrosu: Rose Byrne, Patrick Wilson, Barbara Hershey, Angus Sampson, Ty Simpkins, Andrew Astor, J.LaRose, Ruben Pla, Lin Shaye
Stüdyo: FilmDistrict
IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1591095/
Filmin Konusu: Josh (Patrick Wilson) ve Renai (Rose Byrne) üç çocuklarıyla beraber eski bir eve taşınmış ve mutlu bir aile yaşamı sürdürmektedirler. Kaza sonucu küçük çocukları komaya girene kadar.. Ancak bundan sonra olaylar başlar.. John ve Renai oğullarını açıklanamayan esrarengiz ve doğaüstü olaylardan, 'öteki'nden kurtarmak zorundadır..


KarelerComing Soon: Saw'ın yaratıcılarından ''Insidious' / İlk klip yayında!

No comments: