3/23/2011

The Booth At The End başladı!


“En büyük arzuna ulaşmak için ne kadar ileri gidebilirsin?” 

Gizemli bir adam lokantanın sonunda bulunan "loca"da oturuyor. İnsanlar sırayla bu adama gelip, arzu ettikleri şeyleri söylüyorlar: Hasta çocuğu olan bir ebeveyn, daha güzel olmak isteyen bir kadın, Tanrı'yı tekrar duymak isteyen bir rahibe..

"Adam" bunların hepsini gerçekleştirebiliyor; yalnızca bir bedel karşılığında!

Tüm bu isteklerinin karşılığında, onlardan ahlaki değerlerini feda edip kendilerine de normal gelmeyen, akıl almaz işler yapmalarını istiyor; bomba yapmak, banka soymak gibi. Ardından "Adam"a geri dönüp olayı tüm detaylarıyla anlatmak zorundalar.

Zamanla karakterlerin görevleri birbiriyle örtüşmeye ve ortaya zorluklar çıkmaya başlıyor. Fakat "Adam" kimseyi bir şey yapmaya zorlamıyor. Başlamak ve bitirmek her zaman onların seçimi. Can alıcı tek bir soruyla birlikte:

"En büyük arzuna ulaşmak için ne kadar ileri gidebilirsin?"


Deneyimli yönetmen Jessica Landaw (One Tree Hill, Bones, Cold Case) tarafından çekilen ve başrolünde 24, CSI, Kick-Ass, Terminator 2: Judgement Day ile tanınan ünlü aktör Xander Berkeley’i izleyeceğiniz, etkileyici ve çığır açacak psikolojik bir gerilim.

The Booth hafta içi her gün
http://www.fxtv.com.tr/'de, 22 Mart'tan itibaren FX'te!

'The Booth At The End' 2 dakikalık 62 bölümden oluşan bir web dizisi.  Ve ilk iki bölümü yayınlanmış durumda, merak edenler için ilk bölüm (FOX INTERNATIONAL CHANNELS TURKEY):

No comments: