3/16/2011

Jim Beaver: ''Supernatural sezon finali aklınızı uçuracak!''Supernatural'de Bobby Singer karakterini canlandıran dizinin yıldız isimlerinden Jim Beaver, Supernatural takipçilerine verdiği mesajda yaklaşmakta olan sezon finalinin izleyicileri kesinlikle hayal kırıklığına uğratmayacağını belirtti. Beaver, geçtiğimiz günlerde twitter hesabından da paylaştığı mesajda sezonu sonlandıracak olan iki bölümlük finalin izleyicileri gayet heyecanlandıracağına ve şaşırtacağına inandığını söyleyerek sözlerine şöyle devam etti: ''Sera Gamble'nin sondan bir önceki senaryosu ile Eric Kripke'nin sezon finali senaryosu izleyenlerin aklını alacak''

61 yaşındaki aktör Beaver ayrıca dizinin geleceğine yönelik bazı açıklamalarda da bulundu. Supernatural'in olası yedinci sezonu için henüz herhangi resmi bir açıklamanın yapılmadığının üzerinde duran Beaver ''Supernatural ekibinde yer alan herkes 7.sezonu çekmek için hazır ve oldukça istekli'' derken henüz bu konuda net bir konuşma yapamayacaklarını ve yayıncı kanal CW'nin kararını beklediklerini söyledi.

Jim Beaver dışında Supernatural ekibinde yer alan diğer bir çok isimden de dizinin devam etmesi hakkında olumlu açıklamalar gelmeye devam ediyor..

Bu arada gelen bilgilere göre 20 Mayıs'ta gerçekleşen olan Supernatural'in iki saatlik sezon finali bölümlerinin isimleri 6.21 ve 6.22: "The Haunter of the Dark, Part 1 ve 2" şeklinde olacak.

Supernatural'in iki saat sürecek 6.sezon final yayınının tarihi belli oldu!

No comments: