6/23/2011

''Fringe'nin dönüşü yeni bir pilot bölüm gibi olacak!''
''Fringe'nin dönüşü yeni bir pilot bölüm gibi olacak!''. Bu sözler Fringe'nin yapımcılarından Jeff Pinkner ve Joel Wyman'a ait. İkili, yaptıkları açıklamada 4.sezonun yeni izleyicilere hoşgeldin diyeceğini belirtti.

Examiner'e konuşan Pinkner ve Wyman dizinin yeni sezon prömiyerinin diziyi ilk defa izleyecekler için yeni bir pilot bölüm gibi olacağını belirtirken Wyman ''Diziye başlamayan herkesin oturup ilk üç sezonu izlemeye vakitleri olmayabileceğini düşündük ve bu yüzden 4.sezon yeni bir pilot bölüm gibi başlayıp devam edecek. Biz bunu geçtiğimiz sezonda da az da olsa yaptık ancak bu kez her şeyi göremeyen insanlar için bir giriş noktası yaratacağız'' dedi.

Bununla birlikte yapımcı Pinkner, bilim-kurgu dizinin 4.sezonunda, geçmişten karakterlerin yeniden gündeme geleceğini ve izleyicilere tanıtılacağını söyledi. ''Çok fazla açığa vuramayacağımız bazı şeyler var ve bu bizi çok heyecanlandırıyor'' diyen Pinkner, favorileri arasında yer alan bazı karakterleri geri getireceklerini belirtti.

Pinkner, yeni sezonun şovun uzun vadeli izleyicilerini diziden uzaklaştırmayacağının altını çizerken inanılmaz sadık bir fan kitlesine sahip oldukları için şanslı olduklarını söyledi. İkili sözlerini şöyle noktaladı: ''Sezon finaliyle beraber verdiğimiz kararların izleyicilerimiz tarafından sevileceğine inanıyoruz. Oldukça zeki bir hayran kitlemiz var ve kesinlikle hayal kırıklığına uğramayacaklar''

 

Fringe 4.sezon çekimleri Temmuz'da start veriyor!

No comments: