7/31/2011

Alan Ball, True Blood'un 5.sezonu için anlaşmaya vardı!


True Blood'un yaratıcısı ve yapımcılarından 54 yaşındaki Alan Ball, TCA basın turunda yaptığı açıklamada HBO'nun sevilen dizisinin önümüzdeki sezonu için anlaşmaya vardığını söyledi. Her ne kadar HBO, True Blood'un 5.sezon onayı hakkında henüz resmi bir açıklama yapmış olmasa da Alan Ball'un bu sözleri dizinin önümüzdeki sezon için yenilenme kararının alındığını gösteriyor.

Ball, yaptığı açıklamada kendisinin içinde bulunduğumuz 4.sezon sonrasında görevinden ayrılacağı söylentilerine karşılık olarak bu anlaşmayı şimdiden duyurmak istediğini belirtirken dizi ekibiyle çalışmaktan büyük mutluluk duyduğunu ve çok eğlendiğini söyledi. Ball ayrıca kendisinin ve yazar ekibinin şimdiden 5.sezon için hikaye fikirleri üzerinde çalışmaya başladıklarını ifade etti.

Deadline'ın edindiği bilgilere göre ise aslında Alan Ball'un kontrat süresi birden fazla yıl içermekte ancak Ball, 5.sezon için kesin taahhüt verirken, sonraki sezonlar için showrunner görevinde kalıp kalmayacağı ve başka projelerle ilgilenmeye başlama seçeneği kendi kararına bakıyor.

True Blood'un 4.sezonu içinde bulunduğumuz dönemde devam etmekte ve sezon 11 Eylül'de sonlanacak.Kevin Alejandro: ''Nelsan Ellis'den çok şey öğrendim''

No comments: