7/07/2011

John Noble'nin Fringe için beklentisi '5 sezon'!

Fringe'de Dr.Walter Bishop karakteriyle oldukça başarılı bir oyunculuk sergileyen 63 yaşındaki tecrübeli aktör John Noble, Fringe'nin geleceği hakkında konuştu.

Noble, bu sene başlarında iptal söylemleri dolanan ancak Fox'un 4.sezon onayını verdiği ve 23 Eylül Cuma günü yeni sezonuyla karşımızda olacak dizinin iki sezon daha devam edeceğine ve 5.sezonda sonlanacağına inandığını söyledi.

''Diziye ilk katıldığımız zamanlar Fringe'nin yaratıcılarından J.J.Abrams bunun altı senelik bir gösteri olacağını düşünüyordu. Ancak bu durum Everst Tepesi'ne tırmanmak gibi bir şey. Altı yıl gibi uzun bir dönem boyunca diziyi devam ettirebilmek hiçte kolay bir durum değil'' diye konuşan Noble, Fringe'nin beş sezon boyunca devam edeceğini tahmin ettiğini ve bu noktadan sonra dizinin devam etmesinin kendisi için sürpriz olacağını ifade etti.

''Altı sene çok uzun bir süre. Ancak yapım ve hikayelerimizin devamlılığını sağlayamaz ve bunları belli bir düzeyde tutamazsak bir yıl sonra var olmayabiliriz de'' şeklinde konuşmasına devam eden Noble, yeni sezonda da izleyicileri memnun etmeye çalışacaklarını belirtti.

Best Moments: "Walter Bishop"

 
Fringe 4.sezon 23 Eylül'de başlıyor!

No comments: