7/23/2011

Kristin Bauer: ''Pam'in yeni haline hayranım''


True Blood'da Pam De Beaufort karakterine hayat veren 45 yaşındaki tecrübeli aktrist Kristin Bauer, dizideki karakterine hayran olduğunu belirtti.

HBO'nun popüler dizisinde vampir Pam karakterini canlandıran isim, dizinin son bölümünde Pam'in gösterdiği tepkiye ve davranışlarına oldukça şaşırdığını itiraf etti. Son bölümde Pam'in yüzü Marnie (Fiona Shaw)'ı kızdırdıktan sonra kendisine yapılan büyü sonrası erimişti.

TV Line'a konuşan aktrist ''Bu çok ilginç. Çünkü, Pam geçen yıl oldukça savunmasızdı. Bu olayın gerçekleştiğini duyunca Pam'in bu olayın üstesinden gelemeyeceğini ve yıkılacağını düşünmüştüm. Fakat öyle olmadı. İşte bu yüzden karaktere hayranlığım daha da arttı. O tamamen farklı bir yoldan gitmeyi deniyor, intikam yolu.. Mücadeleyi bırakmayacak'' şeklinde konuştu.

Dizide Pam'in gerçek tek sevgisi, aşkı olduğunu söyleyen Bauer ''Onun tek gerçek aşkı var o da Eric'' derken karakterin önümüzdeki bölümlerde biraz daha vahşileşeceğini belirtti.Kevin Alejandro: ''Nelsan Ellis'den çok şey öğrendim''

No comments: