7/20/2011

True Blood 4.05 'Me and the Devil' promo ve bölüm özeti!True Blood geride bıraktığımız hafta 'I'm Alive and on Fire' bölümüyle karşımızdaydı. Dizinin yeni bölümü ise 24 Temmuz Pazar akşamı HBO ekranlarında olacak. Yeni bölümün ismi ise 4.05 'Me and the Devil' olacak. Yazımızın devamında yeni bölüm için yayınlanan promo ve bölüm konusu ile beraber geçen haftanın özet videosu ile dizide geçen hafta çalan parçaların listesini bulabilirsiniz.

Yeni bölümde; Sookie, Eric ile ilgilenmeye ve ona bakmaya devam ederken Pam oldukça farklı bir görüntü ile karşımızda olacak. Bill Compton krizi ortadan kaldırmak için bizzat devreye girer. Sam'in başı yine belaya girer ve Tommy'nin suç ortağı haline gelir. Arlene ve Terry problemlerini çözmek için dini yolları kullanmayı düşünür. Jason ise zor günlerin ardından iyileşmek için istirahate çekilmiştir. Ayrıca bu bölümde Allan Hyde'nin canlandırdığı ve Eric Northman'ın dönüştürücüsü olarak bildiğimiz 'Godric' karakteri tekrar gözükecek.

Geride bıraktığımız hafta yayınlanan bölümde çalan müziklerin listesi ise şöyle:

“Calling the Shots” - Misisipi Mike Wolf (Sam'in aracında çalan parça)
“Do You Remember” - La Luna (Sam'in Luna'nın evine gidip kızıyla tanıştığı esnada)
“Butt Me Buster” - Helmut Reinhardt (Bill'in Portia’nın büyükannesiyle tanıştığı sırada)
“Tighten Up” - The Watson Twins (Alcide'nin Sookie'ye yardım ettikten sonra eve dönüp olanları Debi'ye anllattığı esnada)
“Moonlight Remembers” - APM
“Twisting Wind” - Helen Henderson (Jessica & Hoyt'un yolun kenarında yaralı Jason'u buldukları esnada)
“I’m Alive and On Fire” - Danko Jones (kapanış müziği)

4.05 'Me and the Devil' promo


4.04 özet video


True Blood'da herkesin söylemeyi sevdiği kelime: ''Sookie''

No comments: