8/26/2011

Alphas 1.08 'A Short Time in Paradise' promo, bölüm özeti, kareler ve geçen haftanın reyting raporu!


Syfy'nin yaz döneminde ekranlara sunduğu aksiyon, bilim kurgu tarzındaki dizisi Alphas bu hafta 29 Ağustos Pazartesi akşamı yeni bölümü ile karşımızda olacak. Yeni bölümün ismi ise 1.08 'A Short Time in Paradise'.. Yazımızın devamında yeni bölüm için yayınlanan fragman, bölüm konusu, tanıtım fotoğrafları ile geçtiğimiz haftanın reyting bilgilerini bulabilirsiniz.

Dizide sıra dışı güç ve yeteneklere sahip olan insanlardan oluşan 'Alphas', gizli bir ekip olarak şehirdeki sıradışı suç olaylarını araştırmakta, yeteneklerini kötüye kullanan Alpha'ları engelemeye çalışmaktadır. Yeni bölümde; takım bu kez oldukça tehlikeli bir Alpha ile karşı karşıyadır. Tarikat lideri olan Alpha, güçleri ile Nina Theroux ve Cameron Hicks'i de büyüleyecektir. Bu bölümde konuk oyuncu olarak Garret Dillahunt (Raising Hope)'u izleyeceğiz.

Alphas'ın hafta başında yayınlanan yedinci bölümünün reyting raporuna bakacak olursak; dizinin Syfy ekranlarındaki 10:00 pm gösterimi 18-49 yetişkin yaş aralığında geçen haftaya nazaran %10'luk bir artışla 0.7 rating oranı ve 1.879 milyon toplam izleyici rakamlarını elde etti.

'A Short Time in Paradise' promo'Caprica' yıldızı John Pyper-Ferguson 'Alphas'ın ilk sezon finalinde!

No comments: