8/04/2011

Haven 2.04 'Sparks and Recreation' promo, sneak peek, bölüm özeti ve kareler!


Syfy'nin doğaüstü olayları konu edinen dizisi Haven, geçtiğimiz hafta yayınlanan 'Love Machine' isimli bölümüyle ekranlara geldi. Dizi, kaldığı yerden bu hafta 05 Ağustos Cuma günü devam edecek. Yeni bölümün ismi ise 2.04 'Sparks and Recreation' olacak. Yazımızın devamında yeni bölümün kısa özeti, bölümden yayınlanan sneak peek video, promo ve bir kaç tanıtım fotoğrafını bulabilirsiniz. Diziye bu sezon konuk oyuncu olarak katılacakları daha önceden açıklanan Jason Priestly ve WWE Superstar 'Edge' bu haftaki bölümle beraber gözükmeye başlıyor.

Yeni bölümde; kasabada artık alışılageldik olaylar yaşanmaya devam etmektedir. Kasabada ortaya çıkan elektrik akımları insanların yaşamını tehdit etmektedir. Audrey ve Nathan ise bu olayın arkasında neyin ya da kimlerin olduğunu bulmak için araştırmaya başlar..

Geçtiğimiz hafta yayınlanan yeni sezonun üçüncü bölümü 'Love Machine'in Syfy ekranlarındaki reyting raporuna bakacak olursak: Bölüm, 10:00 PM gösteriminde 18-49 yetişkin yaş aralığında 0.6 reyting oranını yakalarken toplamda 2.004 milyon izleyici tarafından takip edildi ve geçen haftalara göre yükselişe geçti.

2x04 Sparks and Recreation (promo)
 

Haven - S02E04 Sneak PeekWWE yıldızı Edge 'Haven' kadrosuna katıldı!

No comments: