8/21/2011

Michael C.Hall'ın yeni sevgilisi Vanessa Abrue!


Biraz da magazin diyelim.. Dexter dizisinde 'Dexter Morgan'ı canlandıran sevilen aktör Michael C.Hall'ın bir süredir medyada çıkan haberlere göre kendisinden 15 yaş küçük ismi bilinmeyen biriyle beraber olduğu yazılıyordu. Ve bu kişinin Vanessa Abrue olduğu öğrenildi.

Ünlü aktör 2008 yılında dizide kız kardeşi Debra Morgan'ı canlandıran Jennifer Carpenter ile çıkmaya başlamış ve ertesi sene ikili evlenmişti. Ağustos 2010 tarihinde birlikteliklerini sona erdiren çiftin boşanma davası ise Aralık ayında Carpenter tarafından açılmıştı. Bu ayrılığın ardından Michael C.Hall'ın dizinin 5.sezonunda tanıştığı ve dizide Lumen Ann Pierce karakterini canlandıran Julia Stiles ile beraber olduğu dedikoduları çıkmıştı. Bu söylentiler teyit edilmemekle birlikte görünen o ki aktörün yeni kız arkadaşı oldukça genç ve gizemli birisi.

RadarOnLine'a göre Vanessa 'Weeds' dizi ekibinde çalışmış ve geçtiğimiz sene Dexter kadrosuna personel olarak katılan bir Showtime çalışanı.

Aktör, Jennifer Carpenter'dan önce ise 39 yaşındaki şarkıcı, dansçı ve aktrist Amy Spanger ile 2002-2007 seneleri arasında evli kalmıştı. Çıkan bu yeni haberlerin doğruluk payının ne olduğuyla ilgili gelişmeleri önümüzdeki günlerde bekleyip göreceğiz.

Dexter 6.sezondan yeni tanıtım videosu: 'Thank God'


No comments: