8/03/2011

True Blood 4.07 'Cold Grey Light of Dawn' promo ve bölüm özeti!

True Blood geride bıraktığımız hafta 'I Wish I Was the Moon' bölümüyle karşımızdaydı. Dizinin yeni bölümü ise 07 Ağustos Pazar akşamı HBO ekranlarında olacak. Yeni bölümün ismi ise 4.07 'Cold Grey Light of Dawn'.. Yazımızın devamında yeni bölüm için yayınlanan promo ve bölüm konusu ile beraber geçen haftanın özet videosu, reyting bilgileri ve dizide geçen hafta çalan parçaların listesini bulabilirsiniz.

Yeni bölümde;  vampir/cadı savaşı hızlanırken bir çok olay üst üste gelecek gibi gözüküyor. Marnie, ölü ruhlar tarafından ele geçirilince, Bill vampirleri ışıktan korumak amacıyla sevilmeyen bir önlem alır. Eric hafıza kaybına uğradıktan sonraki halini benimsemeye başlar. Luna, Sam'in düşündüğü adam olmadığının farkına varır. Lafayette'nin bilinci ve zihni genişler. Andy'nin Holly ile randevusu planlandığı gibi gitmez. Jessica'nın Hoyt ile söz konusu olan geleceği hakkında şüpheleri vardır. Alcide ve Debbie ise yeni sürülerine katılır.

Dizinin geride bıraktığımız hafta yayınlanan 'I Wish I Was the Moon' bölümünün reyting raporuna bakacak olursak; bölümün HBO ekranlarındaki 9:00 pm gösterimi 18-49 yetişkin yaş aralığında 2.8 reyting oranı ve toplamda 5.189 milyon izleyici rakamlarını elde etti.

Geride bıraktığımız hafta yayınlanan bölümde çalan müziklerin listesi ise şöyle:

“Las Olas Del Mar” - El Son Que Faltaba (Jesus’un büyükbabası Jesus ve Lafayette'den kurban getirmelerini isterken)
“What’d I Do” - Lance Miller (Sam'in kılığındaki Tommy, Sookie'yi işten kovarken)
“Brand New Man” - Brooks & Dunn (Sam'in kılığındaki Tommy, Maxine Fortenberry ile kendisi hakkında konuşurken)
“Hide Me” - Hayes Caryll (Alcide, Debbie ile Marcus’un sürüsüne katılma konusunda tartışırken)
“The Soul of a Man Never Dies” - John Hatton (Tara, Naomi'yi bara götürdüğü ve Jessica'nın hızla Jason’un yanına gittiği sırada)
“Mexico” - The Spares (Pam, Tara ve Naomi'ye saldırırken)
“I Wish I Was the Moon” - Neko Case (Sookie ve Eric ormanda birlikte olurken/kapanış parçası) 

4.07 'Cold Grey Light of Dawn' promo


4.06 özet görüntüler


Denis O'Hare, Hugo Redwood ile New York'da evlendi!

No comments: