8/30/2011

True Blood'da 4.sezon finaline adım adım! 4.11 'Soul of Fire' promo ve bölüm özeti!

True Blood geride bıraktığımız Pazar akşamı 'Burning Down the House' bölümüyle karşımızdaydı. Dizinin yeni bölümü 04 Eylül Pazar akşamı HBO ekranlarında olacak. Yeni bölümün ismi ise 4.11 'Soul of Fire'.. Yazımızın devamında yeni bölüm için yayınlanan promo ve bölüm konusu ile beraber geçen haftanın özet görüntülerini içeren video ve dizide geçen hafta çalan parçaların listesini bulabilirsiniz.

4.sezonun sona ermesine artık sadece iki bölüm var. Önümüzdeki hafta yayınlanacak bölümün ardından 11 Eylül'de 'And When I Die' bölümüyle dizi sezon finalini gerçekleştirip araya girecek.

Yeni bölümde; vampirler ile Antonia arasında yaşanan çatışma tüm hızıyla devam edecek. Bill, Eric, Pam ve Jessica'nın Antonia'nın bulunduğu mekanı yerle bir edip yakma fikri beraberinde ne gibi sonuçlar doğuracak? Sookie, Antonia'nın vampirleri tekrar büyülemesini engellemek için yeniden tüm güçlerini toplama çabasındadır. Diğer yandan da Marnie'yi (Antonia) artık bu savaştan vazgeçmesi konusunda ikna etme çabalarındadır. Jesus ise Antonia'nın ruhunu serbest bırakacak ve cadının ölümcül savunmasını kıracak gizli bir büyüyü uygulama planındadır. Sam, erkek kardeşinin ölümünün verdiği acı ve vicdan azabıyla Marcus'un peşine düşmüştür. Alcide, Debbie ile kendisine olan bağlılığı konusunda karşı karşıya gelir.

Geride bıraktığımız hafta yayınlanan bölümde çalan müziklerin listesi ise şöyle:

“Superstition” - The Kills (Debbie, Marcus'a bebek sahibi olmayı istediğini ancak Alcide'nin buna yanaşmadığını söylerken)
“Lawd Have Mercy” - El Camino (Alcide & Sam ikilisi Marcus'un yerini ziyarete geldiğinde)
“Burning Down the House” - The Used (kapanış parçası)


Ve önümüzdeki hafta yayınlanacak bölümün heyecan dolu fragmanı:

(4x11) Promo - Soul of Fire


Geçen haftanın özet görüntüleri


True Blood yıldızlarının gerçek hayattaki ilişki durumları!

No comments: