9/19/2011

Alphas 1.10 'The Unusual Suspects' promo, bölüm özeti, kareler ve geçen haftanın reyting raporu!


Syfy'nin bu yaz döneminde ekranlara sunduğu aksiyon, bilim kurgu tarzındaki dizisi 'Alphas' 19 Eylül Pazartesi akşamı Syfy ekranlarında yeni bölümü ile karşımızda olacak. Yeni bölümün ismi ise 1.10 'The Unusual Suspects' .. Yazımızın devamında yeni bölüm için yayınlanan fragman, bölüm özeti, tanıtım fotoğrafları ile geçtiğimiz haftanın reyting bilgilerini bulabilirsiniz.

Dizide sıra dışı güç ve yeteneklere sahip olan insanlardan oluşan 'Alphas', gizli bir ekip olarak şehirdeki sıra dışı suç olaylarını araştırmakta, yeteneklerini kötüye kullanan Alpha'ları engelemeye çalışmaktadır. Yeni bölümde; Alphas kuruluşunda bir köstebek alarmı var. Örgütte Red Flag ajanı olmasından şüphelenilmesinin ardından hain ortaya çıkıncaya kadar takım üyeleri de alıkonulur.

Alphas'ın geçen hafta başında yayınlanan dokuzuncu bölümünün reyting raporuna bakacak olursak; dizinin Syfy ekranlarındaki 10:00 pm gösterimi 18-49 yetişkin yaş aralığında 0.5 rating oranı ve 1.510 milyon toplam izleyici rakamlarını elde etti.

Geçtiğimiz hafta Syfy'den yapılan açıklamayla dizi 13 bölümden oluşacak 2.sezon onayını almıştı..

Fragman


Bölümden kareler


No comments: