9/02/2011

Haven 2.08 'Friend or Faux' promo, sneak peek, bölüm özeti ve kareler!
Syfy'nin doğaüstü olayları konu edinen dizisi Haven, geçtiğimiz hafta yayınlanan 'The Tides That Bind' isimli bölümüyle ekranlara gelmişti. Dizi, kaldığı yerden bu hafta 02 Eylül Cuma akşamı devam edecek. Yeni bölümün ismi ise 2.08 'Friend or Faux' olacak. Yazımızın devamında yeni bölümün kısa özeti, bölümden yayınlanan sneak peek video, promo ve bir kaç tanıtım fotoğrafını bulabilirsiniz.

Yeni bölümde; konuk oyuncu Cristian de la Fuente aşırı derecede derli toplu ve tutucu bir bankacıyı canlandırıyor. Ancak bir seri katil olarak gizlediği oldukça karanlık bir hayata ve şok edici bir çifte hayata sahiptir.

Santiago, Şili doğumlu 37 yaşındaki aktör Cristian De La Fuente bu haftaki bölümün konuk ismi olacak. In Plain Sight dizisinden tanıdığımız isim bunun dışında Private Practice'de Dr. Eric Rodriguez karakterini oynamış, Love Bites ve Brothers & Sisters gibi yapımlarda ise konuk oyuncu olarak gözükmüştü. Bölüm hakkında konuşan aktör ''Büyük bir meydan okuma var. Karakter hakkında çok fazla bilgi vermek istemiyorum. Bölüm boyunca bir çok sürprizle karşılaşacaksınız'' ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan 2.sezonun yedinci bölümü 'The Tides That Bind'ın Syfy ekranlarındaki reyting raporuna bakacak olursak: Bölüm, 10:00 PM gösteriminde 18-49 yetişkin yaş aralığında 0.5 reyting oranını yakalarken toplamda 1.912 milyon izleyici tarafından takip edildi.

2.08 'Friend or Faux' promo


2.08 'Friend or Faux'sneak peekEmily Rose: ''Haven'ın yeni sezonu daha karanlık olacak''

No comments: