4/04/2011

Being Human 1.12 'You're the One That I Haunt' promo, sneak peek, bölüm konusu ve geçen haftanın özeti!

Geçtiğimiz hafta  'Going Dutch' bölümüyle ekranlara gelen Being Human'ın bu hafta 1.12 'You're the One That I Haunt' bölümünü izleyeceğiz.. Yeni bölümün Syfy ekranlarındaki yayın tarihi ise 04 Nisan Pazartesi olacak. 'You're the One That I Haunt' bölümünün konusu ise kısaca şöyle: Josh ile Nora bebekleri konusunda bazı güzel haberler alır. Josh'un deyimiyle 'looks like The Grudge' yani Garez filminden çıkmış gibi dediği Sally'nin düzelmesi için ise Josh bir yol bulmaları gerektiğini düşünür. Aidan ile ilgili ise bu bölümde yeni flashback sahneler izleyeceğiz.

Dizinin geçen hafta yayınlanan bölümünün reyting sonuçlarına bakacak olursak: 1.11 'Going Dutch' bölümü (SYFY, 9pm) 0.9/1 HH - 0.5/1 A18-49 izlenme oranları ile 1.299 milyon toplam izleyici tarafından takip edilmiş. Yazımızın devamında yeni bölüm için yayınlanan promo ve sneak peek ile geçen haftanın özet videosunu ve müzik listesini bulabilirsiniz. 

Being Human US 1x12 Promo


Being Human US 1x12 Sneak Peek


Being Human'ın geçen hafta yayınlanan bölümünde çalan parçalar:

Cold Comfort - The Fling: http://www.youtube.com/
Never Came - Sweet Apple: http://www.youtube.com/

Geçen hafta dizide neler yaşandı. İşte 1 dakikalık kısa özet videosu:Being Human 1.sezon final bölümü 1.13 'A Funny Thing Happened on the Way to Me Killing You' promo, sneak peek, bölüm konusu ve geçen haftanın özeti!

No comments: