7/17/2011

Joshua Jackson 'Peter'in geleceği hakkında konuştu!

Sonbahar döneminde 23 Eylül'de 4.sezonuyla ekranlara geri dönmeye hazırlanan Fringe'nin yeni sezon çekimleri başladı. Fringe ekibi ilk çekimlere dizide Peter karakterini canlandıran Joshua Jackson olmadan başladı.

Dizinin yıldız isimlerinden Jackson, Hollyscoop'a yaptığı açıklamada dizideki geleceği hakkında kesin bilgilere sahip olmadığını söylerken ''Çekimlere başlıyoruz ancak ben olmadan'' diye konuştu.

Peter'in tarihten silinmesi konusuna da değinen aktör, bu olayın elbetteki sonunda çözüleceğini söylerken Peter'in bu hikayeden çıkarılamayacağını, mutlaka çözüm yolları olduğunu ancak kendisinin de bu çözüm yolunun ne olacağını henüz tam olarak bilmediğini belirtti.

Görünen o ki bu konuda bir çok söylenti ve tahmin yeni sezon başlayana dek ortada dolaşacak. Ancak herhangi bir şüphe yok ki yeni sezon için sözleşmesi bulunan Jackson'un dizideki karakteri 'Peter' gelecek sezonun önemli bir parçası olacak. Bakalım yazarlar Peter'i nasıl geri getirecek ya da diğer karakterler onun alanına nasıl girecek..''Fringe'nin dönüşü yeni bir pilot bölüm gibi olacak!''

No comments: