8/27/2011

Lost Girl 2.sezon 04 Eylül'de başlıyor! 2.sezon fragman, poster ve tanıtım fotoğrafları!


Showcase kanalında yayınlanan Kanada yapımı fantastik dizi 'Lost Girl' 2.sezonunu açmaya hazırlanıyor. Kanaldan yapılan açıklamaya göre yeni sezon 04 Eylül Pazar akşamı başlayacak.

12 Eylül 2010'da ilk sezonuyla ekranlara gelmeye başlayan ve 12 Aralık 2010'da ilk sezon finalini gerçekleştiren dizinin birinci sezonu toplam 13 bölümden oluşuyordu. 2.sezona ise dokuz bölümlük bir ilave yapıldı ve yeni sezon toplam 22 bölümden oluşacak. Bunda dizinin ilk sezonunun özellikle 25-54 yaş aralığındaki reyting raporlarının kanal için üst seviyelerde olmasının etkili olduğunu söylemek mümkün.

Lost Girl'ün yeni sezon çekimleri Toronto'da devam ediyor. Yazımızın devamında yeni sezon için yayınlanan teaser, tanıtım fotoğrafları ve 2.sezon posterini bulabilirsiniz.

Anna Silk (Being Erica, Billable Hours), Kris Holden-Ried (The Listener, Textuality), Ksenia Solo (Life Unexpected, Black Swan) ve Zoie Palmer (Search and Rescue, Instant Star) gibi isimleri kadrosunda barındıran dizinin konusunu kısaca hatırlamak gerekirse:

Hikaye, doğaüstü bir yaratık olduğunu öğrenen Bo’nun etrafında gelişiyor.Bir şekilde kaybettiği geçmişini arayan, nereden nasıl geldiğini öğrenmeye çalışan bir kızla karşı karşıyayız. Baştan çıkarıcı ve karizmatik Bo, bir ‘Succubus’ yani insanların cinsel enerjilerinden beslenen bir iblis. Aslında normal bir kız gibi ailesinin yanında büyüyor ve gayet sıradan biri olduğuna inanıyor; ta ki erkek arkadaşı ile ilk birlikteliklerinde bütün enerjisini emip onu ölüme sürükleyene kadar. Şimdi tek başına yollarda ve korkuyor... Kendisinin milenyum yıllarına kadar sırlarını başarı ile korumuş efsanevi yaratık grubu ‘Fae’lerden geldiğini keşfettiğinde ise önce dehşete düşüyor, sonra ‘Fae’lerle insanlar arasında bir orta yol tutturmaya karar veriyor. Artık hem ‘Fae’lerin hem insanların başlarına gelen gizemli olayları çözmek onun işi...

Lost Girl 2.sezon teaser trailer


Poster
Tanıım fotoğrafları


No comments: