9/11/2011

Lady Gaga 'The Vampire Diaries'in hangi oyuncusuyla birlikte?


İtalyan kökenli ABD'li şarkıcı, söz yazarı ve müzisyen Lady Gaga'nın The Vampire Diaries'de Mason Lockwood karakterini canlandırmasıyla hatırlayabileceğimiz aktör Taylor Kinney ile beraber olduğu haberi basına yansıdı.

Çifte yakın kaynaklar Kinney ile popstar Lady Gaga ikilisinin Gaga'nın 'You and I' isimli parçasına Nebraska'da çektiği klibin ardından bir birlikteliğe adım attıklarını belirtiyor. Bu klipte Kinney çılgın bir bilim adamını canlandırıyordu.

People'ın haberine göre ise ikili Eylül'ün ilk haftası (05 Eylül) kutlanan Labour Day yani İşçi Bayramı tatilinde California, Mission Viejo'da beraber zaman geçirdiler.
GaGa ve Kinney ikilisi ya da ikili adına herhangi bir temsilci bu haberler konusunda şu ana kadar bir yorumda bulunmaktan kaçındı.

Lady Gaga bir süre önceye kadar hayatının aşkı olarak tanımladığı ve uzun süredir ilişki yaşadığı Luc Carl ile beraberdi. Gaga geçtiğimiz dönemde Carl için “Hayatımda hiç kimseyi onun kadar sevmedim. İlişkimiz beni gerçekten değiştirdi” şeklinde konuşmuştu.

Taylor Kinney, The Vampir Diaries'in ikinci sezonunda kadroya dahil olmuş ve Mason karakteriyle Tyler'in amcası olan bir  kurt adamı canlandırmıştı. Dizide yedi bölüm gözüken Kinney son dönemde Rizzoli & Isles, CSI: NY gibi yapımlarda da konuk oyuncu olarak gözükmüştü.

Lady Gaga - 'You and I' (Official video)


Mason Lockwood

No comments: