2/25/2010

'A Nightmare on Elm Street ' Trailer II yayında!

30 Nisan'da gösterime girecek olan Michael Bay'ın yapımcılığını üstlendiği 'A Nightmare on Elm Street' in ikinci fragmanı bugün yayınlandı. Freddy'nin bu ses tonuyla alıştığımız esprili tarzından biraz uzak bir görüntü sergileyeceğini söylemek pek zor değil sanırım:)Kim 11 bin dolar ister!!Hindistan'da sinema salonunda tek başına korku filmi izleyebilene, yaklaşık 11 bin dolar ödül teklif edilmiş. Haber şöyle: 
Yapımcı Ram Gopal Varma, filmin tanıtımı için bulunduğu Mumbai'de gazetecilere yaptığı açıklamada, bir aileyi sarsan kötü bir ruhun anlatıldığı ve aynı adlı ilk filminin devamı olan "Phoonk 2"nin kendisini korkutmayacağını söyleyenleri, sinemada tek başına filmi izlemeye davet ettiklerini söyledi. Varma, bunu başaracağını iddia eden izleyicinin, filmin gösterileceği sinema salonunda kalp atışlarının kaydedileceği bir makineye bağlanacağını ve tüm gösterim sırasında gözlerini kapatmadığını ispatlamak için kamerayla görüntüleneceğini kaydetti. Sözkonusu kayıtların, sinema salonu dışında kurulan bir ekranda gösterileceğini belirten Varma, bunu başaran olursa kendisine yaklaşık 11 bin dolar para ödülü verileceğini bildirdi. Yapılan yarışma, gönüllü seçimine hile karıştırıldığı iddiaları üzerine iptal edilmişti..

Hindistan sinemasında son dönemde korku-gerilim dalında ciddi bir furya yaşanıyor. Özellikle çekim teknikleri, görsel kalite ve kullanılan efektlerin büyük kısımının bir çok Hollywood filminden çok daha başarılı kullanıldığı kesin..

Mevzu bahis filmimizin fragmanı