4/06/2010

True Blood 3.sezon ilk kare ve 3.promo

13 Haziran'da startı verecek 3.sezon öncesi True Blood setinden 3.promo ve diziden yeni kare yayınlandı.

 

True Blood "Waiting Sucks" Season 3 Promo # 3 Tara 

'The Walking Dead' yolda

AMC'den yeni bir dizi: “The Walking Dead” ... The Walking Dead bir çizgi roman uyarlaması..


Kanal, dizi için ilk aşamada 6 bölümlük bir sipariş verdi.
Full episode list »


Robert Kirkman’nın zombilerle savaşmak zorunda kalan insanların hikayesini anlatan çizgi romanından uyarlanacak dizinin pilot bölümünün yönetmenliğini, The Shawshank Redemption ve Green Mile gibi filmlerin usta yönetmeni Frank Darabont yapacak. Çekimlerine Haziran ayında başlanacak dizinin Ekim 2010 gibi yayınlanmaya başlanması planlanıyor..

Dizi kadrosuna katılan isimler de belli olmaya başladı.. Andrew Lincoln, dizide zombilerle mücadele eden ufak bir grubun liderliğini yapan bir polis memurunu canlandıracak. Jon Bernthal‘ı (Eastwick", Night at the Museum: Battle of the Smithsonian) ise onun ortağı olarak izleyeceğiz.

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1520211/
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Walking_Dead

Şöyle de birkaç video koyalım:Freddy'nin yeni görünümü ve son TV Spot

30 Nisan'da gösterime girecek olan Michael Bay'ın yapımcılığını üstlendiği 'A Nightmare on Elm Street' filminden gösterim tarihi yaklaştıkça yeni haberler gelmeye devam ediyor. Son yayınlanan fotoğraf yenilenmiş kahranımız, rüyalarımızın prensi:) Freddy Krueger'i bize oldukça yakından tanıtıyor.. Eski alıştığımız Robert Englund'lu ifadeyi unutursak gayet ürkütücü ve başarılı bir makyaj çalışmasının ürünü diyebilirim.
Ayrıca daha önce verilen 3 TV Spot'un ardından son TV Spot da yayınlandı:Filmden yeni kareler için:
http://derinkirmizi.blogspot.com/201...i-kareler.html

Filmin ikinci fragmanı için:
http://derinkirmizi.blogspot.com/2010/02/nightmare-on-elm-street-trailer-ii.html

Coming Soon: Splice


Yönetmen : Vincenzo Natali
Senaryo : Vincenzo Natali, Antoinette Terry Bryant, Doug Tay
Oyuncu Kadrosu :
Adrien Brody, Sarah Polley, Delphine Chaneac, David Hewlett, Brandon McGibbon
Stüdyo : Senator Entertainment, 04 Haziran 2010 USA
IMDB : http://www.imdb.com/title/tt1017460/
Web Sitesi : http://splicethefilm.com/
Konu : Clive ve Elsa, genetik mühendisliği dünyasının yıldızları olan iki bilim adamıdır. İkili, özellikle hayvan DNA’larını birleştirerek oluşturdukları yeni ve garip melez yaratıklarla yaptıkları çalışmalarıyla tanınmaktadır. Bu karizmatik çift, işin içine insan DNA’sını da karıştırarak yeni 
melezler oluşturmayı planlamaktadır. Çalışmalarını finanse eden ecza firması ise bu deneylerin kısa vadeli kârıyla ilgilenmektedir.Clive ve Elsa deneylerini gizlice yürütür. Sonuç fiziksel ve ruhsal anlamda beklenmedik bir gelişme gösteren hayret verici bir yaratık olan Dren ’dir.. Dren, onların en vahşi hayallerinin ve daha da kötüsü en korkunç kabuslarının bile ötesindedir...  

Sundance 2010 filmlerinden birisi. Oldukça ilgi gören ve merakla beklenen bir yapım. Yapımcı olarak G.Del Toro ismi var. Yine aynı festivalin diğer filmlerinden bazıları ise Buried,Frozen,Tucker&Dale vs.Evil, The Violent Kind,7 Days.. 

Splice yeni trailer ise geçtiğimiz günlerde yayınlandı: