4/02/2011

Fringe'den iki yeni teaser: 'Where Will You Be?'

'Bloodline' bölümünün ardından üç haftalık bir araya giren ve 15 Nisan Cuma günü  3x19 'Lysergic Acid Diethylamide' bölümü ile geri dönecek olan Fringe için FoxBroadcasting'den 'Where Will You Be' temalı iki teaser video paylaşıldı. Yazımızın devamında bu iki videoyu bulabilirsiniz. 3.19 “ Lysergic Acid Diethylamide” bölümünün ardından diziye başka ara verilmeden kalan bölümlerin yayınlanmasıyla beraber Fringe'nin 06 Mayıs tarihinde sezon finalini yapacağını ve yeni sezonu beklemeye başlayacağımızı hatırlatalım.

WHERE WILL YOU BE WHEN IT HAPPENS?
Walter: "I think my son could be responsible for the end of the world!"

''Oğlum dünyanın sonunun gelmesinden sorumlu olabilir!''

WHERE WILL YOU BE, PART 2 
Altlivia: “One Machine to destroy an entire world” 
Lincolnate “And save another one”

''Bir makine bütün bir dünyayı yok edebilir.''

Fringe 3x19 'Lysergic Acid Diethylamide' promo, bölüm konusu ve bu haftanın reyting raporu!

Evan Rachel Wood 'LA Times Magazine'nin kapağında!


True Blood'da Sophie-Anne Leclerq karakterini başarıyla canlandıran 24 yaşındaki aktrist Evan Rachel Wood bu Pazar günü satışa sunulacak olan LA Times Magazine'nin kapağına konuk oldu. Mark Segal tarafından çekilen fotoğraflarda aktrist eski Hollywood yıldızlarının havasını taşıyor. Güçlü kadın karakteri çizmeyi seviyorum diyen Wood beş yaşından bu yana sektörde uğraş verdiğini ve sanki 50 senelik bir ömür yaşamış gibi hissettiğini söyledi.

Çekimlerde Wood için Chanel, Nina Ricci, Versace ve Vionnet gibi markalar tercih edilirken saç ve makyaj konusunda eski dönemin yıldızlarından Veronica Lake'den esinlenilmiş. Fotoğrafçı Mark Segal ise tüm bu öğelerin birleşiminden bizlere güzel kareler yansıtmayı başarmış:
True Blood 4.sezonda Jessica & Hoyt çiftine büyük engel!

The Vampire Diaries 2.17 'Know Thy Enemy'den yeni promolar ve yeni tanıtım posteri: 'Born to die'
24 Şubat'tan bu yana araya giren ve 07 Nisan'da 'Know Thy Enemy' bölümüyle ekranlara geri dönecek olan The Vampire Diaries'in yeni bölümü için farklı fragmanlar yayınlandı. Bu videoların yanı sıra The CW tarafından yukarıda görmüş olduğunuz 'Born to die' sloganlı oldukça soğuk ve düşündürücü tanıtım posteri de yayınlandı.

Yeni bölümde; Isobel'in beklenmedik ortaya çıkışı Jenna'nın harap olmasına neden olunca Alaric ve Elena ikilisi  öfkeli bir şekilde John'u karşılarına alırlar.  Bonnie şu anda ihtiyaçları olan atalarının gücünü kullanabilmek için gerekli olan büyüyü bulabilmek adına Damon ve Jeremy ile birlikte çalışır. Kalbi kırılmış ve çok üzgün bir durumda olan Caroline ise Matt konusunda ne yapacağını hala bilememektedir. Stefan ve Damon ise yeni bir gizli silaha sahip olduklarının farkına varırlar.

The Vampire Diaries - Know Thy Enemy Extended Preview


The Vampire Diaries - Know Thy Enemy Preview


The Vampire Diaries 2.17 'Know Thy Enemy'den ilk kareler ve bölüm özeti!