7/07/2011

John Noble'nin Fringe için beklentisi '5 sezon'!

Fringe'de Dr.Walter Bishop karakteriyle oldukça başarılı bir oyunculuk sergileyen 63 yaşındaki tecrübeli aktör John Noble, Fringe'nin geleceği hakkında konuştu.

Noble, bu sene başlarında iptal söylemleri dolanan ancak Fox'un 4.sezon onayını verdiği ve 23 Eylül Cuma günü yeni sezonuyla karşımızda olacak dizinin iki sezon daha devam edeceğine ve 5.sezonda sonlanacağına inandığını söyledi.

''Diziye ilk katıldığımız zamanlar Fringe'nin yaratıcılarından J.J.Abrams bunun altı senelik bir gösteri olacağını düşünüyordu. Ancak bu durum Everst Tepesi'ne tırmanmak gibi bir şey. Altı yıl gibi uzun bir dönem boyunca diziyi devam ettirebilmek hiçte kolay bir durum değil'' diye konuşan Noble, Fringe'nin beş sezon boyunca devam edeceğini tahmin ettiğini ve bu noktadan sonra dizinin devam etmesinin kendisi için sürpriz olacağını ifade etti.

''Altı sene çok uzun bir süre. Ancak yapım ve hikayelerimizin devamlılığını sağlayamaz ve bunları belli bir düzeyde tutamazsak bir yıl sonra var olmayabiliriz de'' şeklinde konuşmasına devam eden Noble, yeni sezonda da izleyicileri memnun etmeye çalışacaklarını belirtti.

Best Moments: "Walter Bishop"

 
Fringe 4.sezon 23 Eylül'de başlıyor!

Supernatural 7.sezon çekimleri bugün başlıyor! 7.sezon fan yapımı fragmanlar!


23 Eylül Cuma akşamı The CW ekranlarında 7.sezon prömiyeri ile karşımızda olacak Supernatural'in çekim hazırlıkları devam ediyor. Ve dün twitter üzerinden yapılan açıklamada çekimlerin yarın başlayacağı duyurulmuştu. Kısacası, Supernatural'in yeni sezon çekimleri bugün itibariyle başlamış durumda.

Yeni sezon için henüz yayınlanan resmi bir tanıtım videosu mevcut değil. Fan yapımı fragmanları yazılarımızda zaman zaman paylaşmaya devam edeceğiz.

Supernatural - Season 7 Fan Trailer 


Supernatural: Season 7 Trailer (Sam&Dean / Destiel)

 
Supernatural 7.sezon setinden haberler ve ilk kareler!

True Blood 4.03 'If You Love Me, Why Am I Dyin'?'den 4 adet sneak peek!


True Blood, bu hafta sonu HBO'da 10 Temmuz'da yayınlanacak olan 4.03 'If You Love Me, Why Am I Dyin'? bölümüyle kaldığı yerden devam edecek. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan promonun ardından bu haftaki bölüm için yayınlanan dört adet sneak peek'i yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Yeni bölümde; Sookie, Eric ile bir anlaşma yapıyor ve bu arada Alcide ile yeniden irtibat kuruyor. Bill, hatalı bir vampiri cezalandırırken suçluluk duygusu içindeki Jessica'ya nasihatlerde bulunuyor. Jason ise bulunduğu zor durumu atlatma çabalarında. Marnie yeni güçlerini geliştirmeye devam ederken Pam aracılığıyla Lafayette, Tara ve Jesus üçlüsüne bir gözdağı veriliyor.

True Blood 4x03 Sneak Peek (1) Sookie & Eric
 

True Blood 4x03 Sneak Peek (2) Sookie, Eric & Pam
 

True Blood 4x03 Sneak Peek (3) Sookie & Eric
 

True Blood 4x03 Sneak Peek (4)


True Blood 4.03 'If You Love Me, Why Am I Dyin'?' promo ve bölüm özeti!