9/04/2011

Alphas 1.09 'Blind Spot' promo, bölüm özeti, kareler ve geçen haftanın reyting raporu!


Syfy'nin bu yaz döneminde ekranlara sunduğu aksiyon, bilim kurgu tarzındaki dizisi Alphas bu hafta verecekleri aranın ardından 12 Eylül Pazartesi akşamı yeni bölümü ile karşımızda olacak. Yeni bölümün ismi ise 1.09 'Blind Spot' .. Yazımızın devamında yeni bölüm için yayınlanan fragman, bölüm özeti, tanıtım fotoğrafları ile geçtiğimiz haftanın reyting bilgilerini bulabilirsiniz.

Dizide sıra dışı güç ve yeteneklere sahip olan insanlardan oluşan 'Alphas', gizli bir ekip olarak şehirdeki sıra dışı suç olaylarını araştırmakta, yeteneklerini kötüye kullanan Alpha'ları engelemeye çalışmaktadır. Yeni bölümde; takım potansiyel bir 'Red Flag' üyesini sorgulamak için iş başındadır. Ancak tespit edilemeyen bir Alpha tarafından kendilerini kuşatma altında bulurlar.

Bu bölümde konuk oyuncu olarak Rebecca Mader (Lost) ve Brent Spiner (Star Trek: The Next Generation) ikilisini izleyeceğiz.

Alphas'ın geçen başında yayınlanan sekizinci bölümünün reyting raporuna bakacak olursak; dizinin Syfy ekranlarındaki 10:00 pm gösterimi 18-49 yetişkin yaş aralığında geçen haftaya nazaran %10'luk bir düşüşle 0.6 rating oranı ve 1.789 milyon toplam izleyici rakamlarını elde etti.

1.09 'Blind Spot' promo


Tanıtım fotoğrafları

  
'Caprica' yıldızı John Pyper-Ferguson 'Alphas'ın ilk sezon finalinde!