6/22/2011

Cristian De La Fuente konuk oyuncu olarak Haven 2.sezon kadrosunda!


Santiago,Şili doğumlu 37 yaşındaki aktör Cristian De La Fuente, Syfy dizisi Haven'ın 2.sezon kadrosunda konuk oyuncu olarak yer alacak.

In Plain Sight dizisinin yıldızı, yaklaşmakta olan yeni sezonda Cornell karakteri ile karşımıza çıkacak. Tutucu ve muhafazakar bir karakter olarak tanımlanan Cornell, yumuşak tavırlı bir bankacı ancak şok edici gizli bir çift yaşam sürmekte.

Fuente'nin son dönemdeki işlerine baktığımızda Private Practice'de Dr. Eric Rodriguez karakterini oynadığı,  Love Bites ve Brothers & Sisters gibi yapımlarda ise konuk oyuncu olarak gözüktüğünü görmekteyiz.

Cristian De La Fuente ile birlikte WWE yıldızı Edge, Vinessa Antoine (Being Erica) ve Jason Priestley (Call Me Fitz) dizinin yeni sezon kadrosundaki yeni yüzler olacak. Entertainment One (eOne) ve Big Motion Pictures'ın yapımcılığını üstlendiği Stephen King'in The Colorado King eserine dayanan Haven yeni sezonunu 15 Temmuz'da açıyor..WWE yıldızı Edge 'Haven' kadrosuna katıldı!

The Walking Dead 2.sezonda Otis karakterini Pruitt Taylor Vince canlandıracak!


51 yaşındaki Louisiana'lı aktör Pruitt Taylor Vince, AMC'nin flaş dizisi The Walking Dead'in 2.sezon kadrosuna katıldı.

The Mentalist dizisindeki LaRoche karakteriyle hatırlayacağımız Vince, dizide 'Otis' karakterini canlandıracak. Rick Grimes (Andrew Lincoln) ile karşılaşacak olan Otis, Herschell'in sahibi olduğu çiftlikte ustabaşı olarak görev yapıyor ve burada zombi istilasından kurtulup hayatta kalan grubumuzla tanışacak. Bu çiftlik Rick Grimes ve ekibinin geçici sığınma yeri olacak. Otis'in iyi huylu ve kibar bir karakteri var. Ancak Grimes ile temasları sonrası tavırlarında bazı değişiklikler gözükecek.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz ay içerisinde yapılan açıklamada diziye Hershel Greene, Maggie Greene ve Otis karakterlerinin gireceği belirtilmişti. Hershel Greene eski bir veteriner, yaşına göre oldukça sağlıklı ve dindar bir karakter. Çocuklarını korumak ve onların hayatta kalmalarını sağlamak hayattaki tek amacı. Maggie ise Hershel'in kızlarından biri ve ata oldukça iyi binebiliyor.

Vince, The Mentalist dışında daha önceden Deadwood'da Mose Manuel karakteriyle karşımıza çıkmıştı. House, CSI ve Medium aktörün yer aldığı diğer diziler.

Pruitt Taylor Vince aslında oldukça tanıdık bir karakter oyuncusu ve sinema dünyasında da bir çok filmde boy gösterdi. Natural Born Killers (1994), Nurse Betty (2000), Identity (2003), Constantine (2005) ve Drive Angry (2011) bunlardansadece bir kaçı..

Pruitt Taylor Vince, Dead in the Water (1991)

 
The Walking Dead 2.sezondaki yeni karakterlerin detayları!

Josh Cooke, Dexter 6.sezon kadrosuna katıldı!
Better with You dizisinin yıldızı Josh Cooke, Dexter'in 6.sezon kadrosuna katılan yeni isim oldu. 32 yaşındaki aktörün dizide canlandıracağı karakterin ismi Louis Greene olacak.

Louis Greene, Miami Metro'da yeni labaratuvar stajyeri ve Masuka (CS Lee)'nın yeni arkadaşı olarak karşımıza çıkacak. Greene, bir bilgisayar dehası ve bu konuda biraz kibirli.

Josh Cooke, geçtiğimiz ay iptal kararı çıkan ABC dizisi Better with You'da Ben karakterini canlandırmıştı. Aktör bunun dışında Scrubs, Numb3rs ve The Closer gibi dizilerin kadrosunda da yer almıştı.

Battlestar Galactica‘dan Edward James Olmos, Mad Men‘den Colin Hanks, Deadwood‘dan Molly Parker, Off The Map‘den Aimee Garcia ve Light’s Out‘dan tanıdığımız Billy Brown gibi bir çok isim hatırlanacağı üzere Dexter'in 6.sezon kadrosuna katılmıştı.


 
Dexter 6.sezondan yeni promo: 'Message from Dexter'

Scott Foley 'True Blood' kadrosuna katıldı!


Scott Foley, True Blood'un 4.sezonunda misafir oyuncu olarak karşımıza çıkacak. Son dönemde Grey's Anatomy'de yakışıklı hasta Henry Burton olarak hatırlayacağımız aktör True Blood'da ilk kez 4.sezonun final bölümünde gözükecek.

39 yaşındaki aktörün, dizinin 5.sezon onayını alması halinde ilerleyen bölümlerde de dizide yer alması bekleniyor. Foley'in dizide canlandıracağı karakterin ismi 'Patrick' olacak. Patrick, eski bir asker ve eski arkadaşı, yoldaşı Terry (Todd Lowe)'i ziyaret etmek için kasabaya geliyor.

Scott Foley, 1998-2002 yılları arasında ekranlarda yer alan Felicity'de Noel Crane karakteriyle dizinin 84 bölümünde karşımızdaydı. Aktörün yer aldığı diğer dizilerden bazılarına bakacak olursak CBS'nin aksiyon draması The Unit ile Scrubs ve Cougar Town'ı sayabiliriz. Aktörü, Scream 3'de Roman Bridger rolüyle de izlemiştik.


  
True Blood 4.sezon ilk bölümden (4.01) iki dakikalık yeni sneak peek yayında!