2/04/2011

The Vampire Diaries 2.13 'Daddy Issues' müzik listesi!Dün akşam yayınlanan 2.13 Daddy Issues bölümüyle kaldığı yerden devam eden The Vampire Diaries'in bölüm müziklerini seçen müzik supervisorü Chris Mollere her hafta olduğu gibi bu hafta da dizi içerisinde çalan parçaların listesini twitter hesabında paylaşmış: (http://twitter.com/cmollere).

Bu haftanın müzik listesi şöyle: 1. Adele “Don’t You Remember”, 2. Alex Band “Only One”, 3. Hurts “Stay”, 4. Natasha Bedingfield “Strip Me”, 5. Ryan Star “Losing Your Memory''

1. Adele “Don’t You Remember”


2. Alex Band “Only One” 


3. Hurts “Stay” 


4. Natasha Bedingfield “Strip Me” 


5. Ryan Star “Losing Your Memory” 

Being Human 1.04 'Wouldn't It Be Nice ( If We Were Human )' promo - sneak peek!Geçtiğimiz hafta yayınlanan 'Something to Watch Over Me' bölümünün ardından Being Human bu hafta 1.04 'Wouldn't It Be Nice (If We Were Human)' ile ekranlarda olacak. Yeni bölüm 07 Şubat Pazartesi günü yayınlanacak. Yeni bölümüm kısaca konusu şöyle: Josh isteksizce başka bir kurt adamla arkadaş olur. Aidan ise Rebecca'ya yardımcı olma konusunda elinden geleni yapacaktır.

Being Human'ın üçüncü bölümünde Aidan (Sam Witwer), Josh (Sam Huntington) ve Sally (Meaghan Rath) hakkında yeni kurallar ve yapabilecekleri hakkında yeni şeyler açıklığa kavuştu. Sally'nin tanıştığı 1987'de ölmüş olan çılgın hayalet TonyDe Paulo (Dan Jeannotte) kendisine yapıp yapamayacakları hakkında akıl hocalığı yaparken Aidan geçmişte ölümüne sebebiyet verdiği biri yüzünden başındaki belaya çözüm bulabilmek için uğraştı ancak bu uğraşlar olayların pekte istediği yönde gelişmemesine neden oldu. Josh ise mahalledeki komşuların polis işbirliğiyle beraber gerçekleştirecekleri bir adamı yakalama konusunda gece vardiyalarına katıldı ve bakalım bu nasıl sonuçlara yol açtı. İşte üçüncü bölümün 60 saniyelik kısa özeti:Üçüncü bölümün reytinglerine bakıldığında ise toplam 2.1 milyon izleyici tarafından takip edilmiş. İlk bölümden yüzde onluk daha iyi bir rakam söz konusu.

Gelecek bölümde Josh kendisine akıl hocalığı yapabilecek bir kurt adamla tanışıyor. Yani Josh'un yapıp yapamayacakları hakkında yeni şeyler öğrenebiliriz. Sally, Tony'den insanlara dokunabilme konusunda yeni sırlar öğrendikten sonra Danny'e dokunabilme çabasında olacak ve Danny ve Bridget'i yakınlaşırken gördüğünde bakalım nasıl bir tepkide bulunacak. Aidan ise bir kez daha Rebecca'nın yanında olacaktır.

1.04 'Wouldn't It Be Nice (If We Were Human)' promo


1.04 'Wouldn't It Be Nice (If We Were Human)'sneak peek


Bu arada üçüncü bölümde çalan müzikleri merak edenler için;
Geçen bölümün müzik listesi:

* Ghost In You - Psychedelic Furs

* Robot Command Centre - Dark Captain Light Captain
* Ghost In You - Matthew Puckett
* Moving Pictures Silent Films - Great Lake Swimmers