4/03/2011

Heroes'den tanıdığımız Ashley Crow 'The Secret Circle' kadrosuna katıldı!


The Vampire Diaries'in yaratıcılarından yapımcı Kevin Williamson'un L.J. Smith’in yazdığı diğer bir roman serisi olan 'Secret Circle'den The CW ekranları için uyarlayacağı yeni dizi projesi Secret Circle'nin oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor. Son olarak Brittany Robertson ve Thomas Dekker'in ardından diziye altı yeni karakter katılmıştı (Natasha Henstridge, Louis Hunter, Shelley Hennig, Jessica Parker Kennedy, Phoebe Tonkin ve son olarak Gale Harold)

Diziye katılan yeni isim ise Heroes'deki Sandra Bennet karakteri ile hatırlayabileceğimiz 51 yaşındaki aktrist Ashley Crow oldu. Crow, dizide Britt Robertson'un canlandıracağı Cassie'nin büyükannesi Jane Blake'i oynayacak.

Ashley Crow, diğer dizi tecrübeleri olarak Grey's Anatomy, In Plain Sight ve The Mentalist gibi dizilerde konuk oyuncu olarak yer almıştı. Ayrıca Minority Report (2002) ve The Good Son (1993) gibi sinema filmlerinde de rol almıştı.

Bu arada, daha önceden Heroes dizisinde yer alıp Secret Circle kadrosuna katılan ikinci isim oldu Crow. Dizide ana karakterlerden Adam'ı canlandıracak olan Thomas Dekker de Heroes dizi kadrosunda yer almış ve dizinin ilk sezonunda gözükmüştü.

Waiting Sucks: Pam - True Blood 4.sezondan yeni bir klip daha!


Geçtiğimiz gün HBO'nun 4.sezonunun 26 Haziran Pazar akşamı başlayacağını açıkladığı True Blood'dan kamera arkası kliplerin paylaşımına devam ediliyor. Eric, Sam, Jason ve Bill karakterlerinin kliplerinden sonra bu kez sıra Pam'de. Gece gerçekleştirilen çekim sahnesinde Pam, Tara, Lafayette ile bu sezon ekibe katılacak olan Fiona Shaw'ın canlandıracağı Marnie'yi görüyoruz.

Waiting Sucks: Pam


'Waiting Sucks: Bill' – True Blood 4.sezondan yeni bir klip! 
True Blood 4.sezondan ilk sneak peek!

The Vampire Diaries (Nisan-Mayıs) yayın takvimi! Sezon finalinin ismi: 'As I Lay Dying' oldu!
The Vampire Diaries'in Damon'u Ian Somerhalder bugün twitter adresinden ( tweeted ) dizinin sezon finaline ait senaryo kapağını paylaştı. Böylelikle sezon finalinin (2.22) ismini de öğrenmiş olduk:  'As I Lay Dying'. İlk sezonun finali olan Founder's Day'den daha trajik bir sezon finali bizi bekliyor gibi..

Dizi bilindiği gibi bu hafta 07 Nisan'da ekranlara geri dönüyor ve altı haftalık hasret sona eriyor. Kalan bölümlerin düzenli olarak her hafta yayınlanacağını ve dizinin 12 Mayıs'ta sezon finalini yapacağını hatırlatalım.

İşte geriye kalan bölümler ve yayın tarihleri:

217: Know Thy Enemy, 07 Nisan 2011
218: The Last Dance, 14 Nisan 2011
219: Klaus, 21 Nisan 2011
220: The Last Day,  28 Nisan 2011
221: The Sun Also Rises, 05 Mayıs 2011
222: As I Lay Dying, 12 Mayıs 2011

Tonner Doll Company'den The Vampire Diaries oyuncakları!