8/22/2011

Fringe 4.sezonda Walter ve Walternate ilişkisi nasıl olacak?

John Noble, Fringe'nin yeni sezonundaki Walter/Walternate ilişkisi hakkında kısa açıklamalarda bulundu.

Her iki karakterin birbirleriyle çapraz konumda olduklarını ve sürekli ters düştüklerini söyleyen Noble '' Yeni sezonda ikili birbirlerini suistimal etme girişimlerinde bulunacak ancak sonuçta karşılarında bulunan sorunları da çözmek ve egolarını bir yana koymak zorundalar'' diye konuştu.

John Noble daha önceki açıklamalarında Walter'in her iki versiyonunun da birbirleriyle bir ittifak oluşturmak zorunda kalacaklarını açıklamıştı. Ayrıca aktöre göre Walter karakteri yeni sezonda adımlarını tekrar St. Claire’s hastanesine atabilir.

Son olarak iki karakteri karşılaştıran Noble'nin görüşü şöyle: ''Walternate oldukça kurnaz bir dostum ancak belki de bilim konusunda Walter kadar üstün değil''

Dizinin yeni sezonuyla ilgili bir de değişiklik haberi verelim. Yeni sezonun ilk bölümünün ismi daha önceden “A 'Sort Of Homecoming' olarak açıklanmıştı. Yapılan değişiklikle 4.sezonun ilk bölümünün ismi 'Neither Here Nor There' oldu.

Fringe 4.sezon üçüncü teaser yayında: 'Where Is Peter? | Teaser 3'

Supernatural 7.sezon setinden yeni kareler ve bölüm isimleri!


23 Eylül Cuma akşamı The CW ekranlarında 7.sezonunu açmaya hazırlanan Supernatural'in bir yandan yeni sezon çekimleri hızla devam ediyor. Setten yeni fotoğraflar ise paylaşılmaya devam ediyor.

Vancouver, British Columbia (Kanada)'da devam eden çekimlerden yansıyan yeni kareleri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Jensen Ackles ve Jared Padalecki'nin hazır bulunduğu çekimler akşam saatlerinde gerçekleştirildi ve fotoğraflar yeni sezonun dördüncü bölümüne ait.

7.sezonun ilk dokuz bölümünün isimleri ise belli oldu. Sonradan bir değişiklik yapılmadığı takdirde belli olan bölüm isimleri şöyle:

7.01 - Meet The New Boss
7.02 - Hello Cruel World
7.03 - The Girl Next Door
7.04 - Defending Your Life
7.05 - Shut Up, Dr. Phil
7.06 - Slash Fiction
7.07 - All In The Family
7.08 - The Mentalists
7.09 - Season Seven, Time For a Wedding!

Setten kareler


Supernatural S7 Premiere Trailer


Jensen Ackles, Supernatural'in yeni sezonu hakkında konuştu!

Alphas 1.07 'Catch and Release' promo, bölüm özeti, kareler ve geçen haftanın reyting raporu!


Syfy'nin yaz döneminde ekranlara sunduğu aksiyon, bilim kurgu tarzındaki dizisi Alphas bu hafta 22 Ağustos akşamı yeni bölümü ile karşımızda olacak. Yeni bölümün ismi ise 1.07 'Catch and Release'.. Yazımızın devamında yeni bölüm için yayınlanan fragman, bölüm konusu, tanıtım fotoğrafları ile geçtiğimiz haftanın reyting bilgilerini bulabilirsiniz.

Dizide sıra dışı güç ve yeteneklere sahip olan insanlardan oluşan 'Alphas', gizli bir ekip olarak şehirdeki sıradışı suç olaylarını araştırmakta, yeteneklerini kötüye kullanan Alpha'ları engelemeye çalışmaktadır. Yeni bölümde; takım bu kez inanılmaz buluşlara yatkınlığı olan ancak öldürücü tehlikeler yaratabilecek kayıp genç bir Alpha'yı bulmak ve korumak zorundadır. Bu bölümde konuk oyuncu olarak Summer Glau'yu izleyeceğiz. Glau hatırlanacağı üzere Terminator: The Sarah Connor Chronicles, Dollhouse ve Firefly gibi dizilerde yer almıştı.

Alphas'ın geçen hafta başında yayınlanan altıncı bölümünün reyting raporuna bakacak olursak; dizinin Syfy ekranlarındaki 10:00 pm gösterimi 18-49 yetişkin yaş aralığında 0.6 rating oranı ve 1.832 milyon toplam izleyici rakamlarını elde etti.

1.07 'Catch and Release' promo


 
Alphas'ın önümüzdeki bölümlerinde yer alacak konuk oyuncular kimler?

The Walking Dead 2.01 'Miles Behind Us' ve setten kareler yayında!


The Walking Dead'in ikinci sezonu için çekimler Atlanta'da devam ediyor. Dizinin yeni sezonu 16 Ekim'de AMC ekranlarında başlayacak.

Yeni sezonun ilk bölümünün ismi 'Miles Behind Us' olarak açıklanmıştı. Yazımızın devamında bu bölüme ait diziden kareler ile setten kamera arkası görüntüleri içeren bazı fotoğrafları bulabilirsiniz..

2.sezon fragman


2.01 'Miles Behind Us' karelerSetten kareler