10/14/2010

Cold Prey 3 (Fritt Vilt III)'den iki yeni poster ve full trailer!
Norveç sinemasından son dönemde çıkan başarılı slasher yapımlarından birisi olan Fritt Vilt, daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi Norveç'te 15 Ekim 2010 tarihinde yani yarın vizyona girecek üçüncü filmle devam ediyor.. Vizyona girmesine sadece bir gün kala önceden yayınlanan iki teaser ve posterin ardından en son yayınlanan iki poster ile uzun fragmanı yazımızın devamında, film hakkındaki diğer yazıları ve yorumlarımızı ise ilgili başlıklar'da bulabilirsiniz.

Yönetmen: Mikkel Brænne Sandemose 
Senaryo: Peder Fuglerud, Lars Gudmestad  
Vizyon Tarihi: 15 Ekim 2010 (Norveç) 
Oyuncu Kadrosu: Ida Marie Bakkerud, Kim S. Falck-Jørgensen, Pål Stokka, Julie Rusti, Arthur Berning, Sturla Rui, Terje Ranes, Hallvard Holmen, Trine Wiggen 
IMDB:  http://www.imdb.com/title/tt1464535/ 
Resmi Web Sitesi:  http://www.frittvilt3.com/


The Full Trailer for Cold Prey 3


 

Ida Marie Bakkerud & Julie Rusti Cold Prey 3 (Fritt Vilt III)'den 2. Teaser Trailer!
Elektronik müzik sanatçısı Pogo'dan 'Dexter' çalışması!
Filmlerdeki ses efektlerini ve konuşmalarını kullanarak müzik üretmesiyle tanınan Avustralyalı elektronik müzik sanatçısı Pogo, Dexter dizisinin ilk 4 sezonunu oluşturan bölümleri bu şekilde kullanarak yeni bir video ile karşımıza çıktı. Bir filmin farklı sahnelerinden kaydettiği seslerle yeni parçalar oluşturmasıyla bilinen isim, Disney’in Alice Harikalar Diyarı’nda isimli filmindeki seslerden oluşturulmuş olan 'Alice' isimli parçası ile büyük başarı yakalamıştı. 

Pogo Does Dexter 

Using chords, sound effects and vocal samples from the first four seasons of Dexter, Artist Pogo created this music video.

Pogo'nun Alice çalışmasını hatırlamak isteyen ya da merak edenler için:Dexter'in yıldızı Michael C. Hall 'The Early Show'a konuk oldu!
Dexter'den 5.sezon yeni tanıtım fotoğrafı: 'Bathtub'
'Dexter' Michael C. Hall TV Guide Magazine'nin kapağında!