9/17/2010

The Gates ''1x12 Bad Moon Rising & 1x13 Moving Day" Sezon finalinden kareler
ABC'nin en sevilen yaz dönemi dizilerinden The Gates, 19 Eylül Pazar günü '1.12 Bad Moon Rising' ile '1.13 Moving Day' bölümlerinin yayınlanacağı iki saatlik sezon finali ile ilk sezonunu noktalıyor. Sezon finaliyle ilgili yayınlanan promonun ardından son bölümden bazı kareleri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Karelerde Ben McAllister, Nick Monohan ve Claire Radcliffe yer almakta.ABC The Gates S1 Finale Promo 
 
Season one, episodes 12 & 13 "Bad Mon Rising" and "Moving Day" promo.

The Gates Sezon Finali ''1x12 Bad Mon Rising & 1x13 Moving Day" Promo
The Gates 1x11 'Surfacing' Promo ve Kareler!

The Vampire Diaries 2.03 'Bad Moon Rising' Promo-Trailer ve Bölüm Özeti'The Vampire Diaries', dün yayınlanan 'Brave New World' ile ikinci bölümünü de geride bıraktı. 23 Eylül'de 'Bad Moon Rising' bölümü ile devam edecek dizinin yeni bölümü için ilk promo yayınlandı. Videoyu yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Yeni bölümün özeti ise şöyle: Elena, Damon ve Alaric Duke Üniversitesi’ne doğru bir araştırma amacıyla yola çıkarlar. Amaçları Isobel’in doğaüstü şeyler ve olaylarla ilgili araştırmalarına bakarak Lockwood ailesinin etrafındaki gizemi kaldıracak herhangi bir ipucuna rastlayabilmektir. Isobel’in eski öğrencisi Vanessa üçlüye araştırmalarında yardımcı olmayı teklif eder ve sonucunda kendisi de çok şey öğrenir. Stefan Salvatore ormanda dehşet verici yeni bir tehlikeyle yüz yüze gelir; Tyler, Mason  hakkında şok edici yeni şeyler öğrenir. 

[TRAILER]2X03 BAD MOON RISING - The Vampire Diaries
 

The Vampire Diaries-2x03 Bad Moon Rising Promo Trailer


The Vampire Diaries 2.03 'Bad Moon Rising' Preview & Sneak Peek
The Vampire Diaries 2.03 'Bad Moon Rising'den yeni kareler!
The Vampire Diaries 2.03 'Bad Moon Rising'den bir kare!  

The Vampire Diaries 2.04 'Memory Lane'den ilk kareler!


Haven 1x10: 'The Hand You're Dealt ' Sneak Peek


  

 Syfy'nin Stephen King'in 'The Colorado Kid' romanından uyarlanan yaz dönemi dizilerinden Haven'in Cuma günü yayınlanan 'As You Were' bölümünün ardından yeni bölümü bugün 17 Eylül Cuma günü yayınlanacak. 'The Hand You're Dealt' isimli 10.bölümden sneak peek'i yazımızın devamında bulabilirsiniz. 13 bölüm sürecek olan ilk sezonun bir hafta sonra 24 Eylül'de yayınlanacak bölümünün ismi ise 'The Trial of Audrey Parker' olacak.

 The Hand You're Dealt - Sneak Peek - Haven:Episode 1.10


Haven - Promo 1x10: The Hand You're Dealt


İlgili Başlıklar: 
Haven 1x10: 'The Hand You're Dealt ' Promo
Haven - Promo 1x09: 'As You Were'
Haven 1x09: 'As You Were' Sneak Peek

The Vampire Diaries 2.04 'Memory Lane'den ilk kareler!Geçtiğimiz hafta 'The Return' ile yeni sezona merhaba diyen 'The Vampire Diaries', bugün yayınlanan 'Brave New World' ile ikinci bölümünü de geride bıraktı. 23 Eylül'de 'Bad Moon Rising' bölümü ile devam edecek dizi için iki hafta sonra 30 Eylül'de yayınlanacak 'Memory Lane' bölümünden ilk kareler yayınlandı. Kareleri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Yukarıda Katherine ve Damon'un geç saatte henüz bilemediğimiz bir yerde karşılaştıkları kare bunların ilki. Anlaşılan ikinci sezonun dördüncü bölümünde de Katherine; Stefan, Elena ve Damon'un yaşamlarını etkilemeye devam ediyor.


İlgili Başlıklar:
The Vampire Diaries 2.04 'Memory Lane' Promo ve Bölüm Özeti
The Vampire Diaries 2.02 'Brave New World' Preview 
The Vampire Diaries 2.03 'Bad Moon Rising'den yeni kareler!
The Vampire Diaries 2.03 'Bad Moon Rising'den bir kare!

Ipsos - Give your opinion and earn money