4/05/2011

The Vampire Diaries 2.17 'Know Thy Enemy' sneak peek!The Vampire Diaries'de altı haftalık ara bu Perşembe son buluyor ve dizi 2.17 'Know Thy Enemy' bölümü ile kaldığı yerden devam ediyor. The CW, promoların ardından yeni bölüm için bir de sneak peek yayınladı. Klipte Kat (Nina Dobrev), Stefan (Paul Wesley) ve Damon’s (Ian Somerhalder) üçlüsünü görmekteyiz. Acaba Stefan ve Damon, Kat'in söylediklerine güvenecek mi..

The Vampire Diaries - Know Thy Enemy Clip

 
The Vampire Diaries 2.17 'Know Thy Enemy'den yeni promolar ve yeni tanıtım posteri: 'Born to die' 
The Vampire Diaries 2.17 'Know Thy Enemy'den ilk kareler ve bölüm özeti!

'Zombie Walk Nişantaşı' 03 Nisan'da gerçekleştirildi! Nişantaşı zombi çıkarması!


13 Mart Pazar günü gerçekleştirilen 'Zombie Walk Kadıköy' etkinliğinin ardından zombiler bu kez Nişantaşı'nda ortaya çıktı! 'Zombie Walk Nişantaşı' etkinliği 03 Nisan Pazar günü bir çok zombi severin katılımıyla yine eğlenceli bir ortamda gerçekleştirildi.

Etkinikle ilgili ATV Ana Haber'de çıkan haberi izlemek için: http://www.facebook.com/video

Etkinlikle ilgili fotoğraflar için facebook 'Zombie Walk İstanbul' sayfasını ziyaret edebilirsiniz: http://www.facebook.com/photo

Yürüyen Ölüler bu kez Nişantaşı'nda! 'Zombie Walk Nişantaşı' 
The Walking Dead 2.sezondan kısa kısa ipuçları!

Dexter jenerik müziği - Dexter: Morning Routine


Dexter'in yıldızı Michael C.Hall'ın yaptığı açıklamalara göre dizinin yeni sezon çekimlerine muhtemelen Mayıs ayı gibi start verilecek. Dexter'siz geçen şu günlerde sanırım bir çok kişinin en iyi açılış ve jenerik müzikleri arasında favorileri arasında yer alan Dexter'in girişini izleyip hatırlayalım. Tabi bu girişin ardından ne yazık ki yeni bölüm yok:)

Dexter: Morning Routine 


'Dexter'in yıldızı Michael C.Hall röportajı ve 6. sezonla ilgili açıklamalar!

Dexter'in Debra Morgan'ı Jennifer Carpenter formunu koruyor!


Dexter'in 6 sezonunun başlamasına oldukça uzun bir süre mevcut hatta yeni sezon çekimleri henüz başlamadı ancak dizide Debra Morgan karakterini canlandıran 32 yaşındaki aktrist Jennifer Carpenter'in şimdiden formunu muhafaza etme ve yeni sezona fit girme aktivitelerinde bulunduğu gözüküyor!

Fotoğraf, geçtiğimiz Perşembe günü Beverly Hills, California'da Carpenter'in jogging yaptığı esnada çekilmiş. Carpenter'in şu sıralar aklında sadece Dexter yok tabiki.  Aktristin, Red Riding Hood'un starı Amanda Seyfried, Wes Bentley ve Emily Wickersham gibi isimlerle beraber rol alacağı gerilim türündeki 'Gone' filminin yapım hazırlıkları da devam ediyor.


Dexter 6.sezon çekimleri ne zaman başlayacak?

Supernatural 6.sezon final setinden kareler ve video görüntüleri!
04 Mart'ta yayınlanan 'And Then There Were None' bölümüyle beraber araya giren ve 15 Nisan Cuma günü 6x17 'My Heart Will Go On' ile ekranlara geri dönecek olan Supernatural'de 6.sezonun sonuna artık iyice yaklaştık. Dizi, 20 Mayıs'ta sezon finalini yapmaya hazırlanıyor.

Ve geçtiğimiz günlerde sezon finalinin çekimlerinin yapıldığı setten bazı kareler ve görüntüler yayınlandı. Yukarıdaki harika gözüken fotoğraf ise bizlere bu güzel diziyi hazırlayan oyuncu kadrosu ve tüm Supernatural yapım ekibinin bir sezon vedası niteliğinde. Bunun dışında Perşembe günü gerçekleştirilen sezon finali çekimlerinin setinden bazı kareleri paylaşalım:


Şu fotoğrafta ise çekim gününün planlaması ile ilgili bir kareyi görebilir ve çekimler hakkında biraz fikir edinebilirsiniz.Jared, Jensen, Misha ve Jim çekimlerin ilk sahnelerinde yer alan isimlerdi. Jim Beaver ise bir süre sonra fanlarının yanına gelip dizinin finaliyle ilgili bir sahne çektiklerini doğruladı. Beaver ayrıca çektikleri sahnenin bir ölüm sahnesi olduğunu söylemiş. Ancak bu söylem doğru olduğu gibi Beaver'in hayranlarına karşı yaptığı bir şaka da olabilirmiş. Bekleyip göreceğiz:)

Günün son çekim kareleri ise gece saatlerinde Jensen ve bilinmeyen bir aktristin binaya yürürken anlarıyla ilgili. Ayrıca kalitesi biraz düşük olsa da bu çekimden kısa bir video da mevcut: