6/08/2011

Fringe 4.sezon çekimleri Temmuz'da start veriyor!Mart ayının sonlarına doğru twitter hesabından yaptığı açıklamayla Fringe'nin 4.sezonunu bizlere ilk olarak müjdeleyenlerden yapımcı J.H.Wyman diziyle ilgili yeni gelişmeleri zaman zaman aktarmaya devam ediyor.

Wyman, twitterda kendisine yöneltilen Fringe'nin yeni sezon çekimlerinin ne zaman başlayacağı sorusuna 'Temmuz ayında' cevabını verdi.


Fringe 4.sezon onayını aldı!

 

Jared Padalecki 'Twitter'a katıldı!

7.sezon onayını alan ve araya giren Supernatural'de Winchester kardeşleri yeniden izlemek için sonbahar dönemine kadar bekleyeceğiz.

Dizide Sam Winchester karakterine hayat veren başarılı oyuncu Jared Padalecki hakkında google'a girip 'Jared Padalecki Twitter' yazdığımızda sayısız twitter hesabıyla karşılaşabiliriz. Ancak bu konuda ilk defa geçtiğimiz hafta sonu Padalecki bir hesabını doğruladı ve 04 Haziran'da twitter'a katıldı. 

@jarpad kullanıcı ismini kullanan oyuncunun şimdiden 60 binin üzerinde takipçisi var. Açıklamayla hesabını doğrulayan oyuncu daha sonra şu fotoğrafını takipçileriyle paylaştı: Foto

Dizide Castiel'i canlandıran Misha Collins ve Bobby Singer'i oynayan Jim Beaver'ın twitter hesapları ise bunlar. 

Jared Padalecki Confirms Twitter Account at NashCon 2011!


Supernatural 7.sezon onayını aldı!