7/23/2010

'Machete' Red Band Trailer !

Jessica Alba (Sin City), Robert De Niro, Michelle Rodriguez (Fast & Furious), Lindsay Lohan (Mean Girls), Cheech Marin (Once Upon a Time in Mexico), Jeff Fahey ("Lost"), Don Johnson, Steven Seagal (Under Siege) ve ana karakter olarak Danny Trejo gibi isimleri aynı projede buluşturan; Grindhouse’da çok az yer alan ve Danny Trejo’nun canlandırdığı ‘Machete’ karakteri üzerine kurulan bir film olan 'Machete' nin red band trailer'i yayınlandı. Filmle ilgili şimdiye kadar yayınlanan trailer'ler içinde en heyecan verici sahneleri içeren trailer bu olsa gerek, izleyince hak vereceksiniz:)

Machete Movie Trailer - Red Band Trailer
 
Filmin resmi sitesi: http://www.vivamachete.com/
IMDB:
http://www.imdb.com/title/tt0985694/
 
'Machete' - Filmden bir kare: Lindsay Lohan ve karakter posteri! 
'MACHETE' yeni posterler!
Machete Lego-video :) 
Coming Soon: MACHETE
'MACHETE' Yeni Trailer Yayında!'Buried' yeni trailer!


İlk gösterimini bu sene başında Sundance Film Festivali'nde yapan ve özellikle Splice, 7 Days, Frozen ile dikkat çekmeyi başaran 'Buried' ile ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor.Yukarıda gördüğümüz başarılı ikinci poster çalışmasının ardından filmle ilgili ikinci trailer de yayınlandı. Klostrofobik gizem-gerilim filmi 'Buried'de Ryan Reynolds (The Amityville Horror, Blade Trinity)'un göstereceği performans kuşkusuz filmin başarısını önemli ölçüde etkileyeceğe benzer.

24 Eylül'de gösterime girecek ve Ryan Reynolds dışında Ivana Mino, Anne Lockhart, Robert Paterson, Smantha Mathis, Erik Palladino gibi oyuncuların yer aldığı filmin konusu şöyle: Paul Conroy Irak'ta görev yapan bir Amerikan askeridir. Bir grup Iraklı direnişçinin saldırısına uğrayan Paul, gözünü açtığında ölümle burun buruna olduğunu görür. Paul uyandığında kendisini bir tabutun içinde, gömülü halde bulmuştur. Oraya nasıl ve kim tarafından getirildiğini bilmemektedir.Ölmemek için zamana karşı yarışmak ve klostrofobinin doruklarındaki bu kabusu atlatmak zorundadır.

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1462758/
Web Sitesi: http://experienceburied.com/

Buried - Trailer #2
 


Filmin teaser'ini de hatırlayalım. Buried Teaser Trailerİlgili Başlıklar: 
Coming Soon: BURIED 
Buried Teaser Trailer yayında!