4/28/2010

Coming Soon: Jonah Hex


Yönetmen: Jimmy Hayward
Gösterim Tarihi: 18 Haziran 2010,USA
Tür: Western,aksiyon,gerilim
Senaryo: Mark Neveldine, Brian Taylor, William Farmer
Oyuncu Kadrosu: Josh Brolin, John Malkovich, Megan Fox,
Will Arnett, Michael Shannon
Stüdyo: Warner Bros. Pictures
IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1075747/
Konu: 19. yüzyılın sonlarında geçen filmde ödül avcısı olan Jonah Hex, Voodoo büyücüsü  olan Quentin Turnbull'un izini sürüyor. Turnbull'un amacıysa Güney müteffiklerini ölümsüzler  ordusuyla birlikte serbest bırakmak. Western'in yanı sıra aksiyon, gerilim ve dram gibi bir çok türe göz kırpan film oldukça merak uyandırıyor.
Web Sitesi: http://jonah-hex.warnerbros.com/


Toy Story (Oyuncak Hikayesi), Finding Nemo (Kayıp Balık Nemo) ve Monsters Inc (Sevimli Canavarlar) filmlerinin yönetmeni olan Jimmy Hayward bu seferde Jonah Hex ile karşımıza ıkıyor. 1972 yılında ortaya çıkan çizgi roman şimdilerde beyaz perdeye girmeye hazırlanıyor.

Predators: Cuchillo karakteri (Danny Trejo)

Nimrod Antal'ın yönetmenliğini, Robert Rodriguez'in de yapımcılığını üstlendiği ve 09 Temmuz'da Predator hayranlarıyla buluşacak olan Predators filminde Cuchillo karakterini canlandıracak olan Danny Trejo'nun bu roldeki sahnelerinden oluşan bir kaç kesit yayınlandı. Özellikle bu tarz filmlerin aranan yüzü olan aktör, Robert Rodriguez ile de kuzen ilişkilerinden dolayı yapımlarında sıkça yer almakta.

Sayısız filmde yer alan Danny Trejo'nun filmografisi:
http://www.imdb.com/name/nm0001803/
Yakın zamanda gösterime girecek olan ve yönetmenlik koltuğunda yine Rodriguez'in - Ethan Maniquis ile- oturduğu  Machete(2010) filminde ise başrolü kapmış görünüyor.


Predators Character Profile - Cuchillo

Coming Soon: Ravenous (Burning Bright)


Yönetmen: Carlos Brooks
Yapım: USA
Gösterim/Çıkış Tarihi: -
Senaryo: Christine Coyle Johnson, Julie Prendiville Roux
Oyuncu Kadrosu: Briana Evigan (Sorority Row), Garret Dillahunt, Charlie Tahan,Mary Rachel Dudley, Peggy Sheffield, Meat Loaf
Tür: Gerilim
Stüdyo: Lionsgate Home Entertainment
IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1244658/

Trailer

Burning Bright - Trailer
When 20 year old Kelly wakes late at night during a hurricane, she finds a hungry tiger stalking her through the halls of her home. With every door and window boarded up from the outside and her stepfather nowhere to be found, Kelly fights frantically to stay one step ahead of the killer beast while dragging her autistic brother Tom through the house, but with every turn the situation becomes more complicated and desperate.

Supernatural: The Devil You Know

29 Nisan Perşembe günü yayınlanacak olan Supernatural: The Devil You Know için promo:

Supernatural 5x20, "The Devil You Know" Promo

True Blood Mini Episodes ve Yeni Sezon Poster

HBO'dan yapılan açıklamada 3. sezonda gösterilmeyecek olan 6 tane yeni mini True Blood bölümü çekildi. Bu bölümler 02 mayıs’ta 2. sezon tekrar gösterimlerinin ardından yayınlanacakmış. İşte bununla ilgili promo:

A Drop of - True Blood - Mini Episodes Promo


Ve True Blood'dan sevenleri için masaüstülük güzel bir poster..

True Blood Poster 5 of 12: Missing

13 Haziran'da startı verecek 3.sezon öncesi True Blood posterleri her hafta yayınmaya devam ediyor. HBO'nun sitesinde fanlara sunulan bu haftaki poster: MissingDownload:
http://i.cdn.hbo.com/assets/images/s...-3-missing.jpg