11/08/2010

Supernatural 6x08 'All Dogs Go to Heaven' sneak peek!
Supernatural'de bu hafta 12 Kasım Cuma günü yayınlanacak olan bölümün ismi: 'All Dogs Go to Heaven'. Bölümle ilgili yayınlanan promonun ardından bir de sneak peek yayınlandı. Sam hala Dean'in kardeşidir ve bunu ispatlayacaktır.. 

Supernatural - All Dogs Go To Heaven Preview Clip 

Sam is still Dean's brother and he's going to prove it. 

The Walking Dead 1x03 'Tell It to the Frogs' sneak peek, bölüm konusu ve kareler!


AMC'de geçtiğimiz hafta start alan yeni dönemin iddialı dizilerinden The Walking Dead dün akşam yayınlanan 'Guts' bölümüyle ilk sezonun ikinci bölümünü de geride bıraktı. Önümüzdeki bölüm haftaya 14 Kasım'da yayınlanıyor. Bölümün ismi ise: 'Tell It to the Frogs'. İlk bölümüyle AMC'de 5.3 milyon gibi yüksek bir izleyici kitlesi rakamı yakalayan dizinin ikinci bölümü de oldukça başarılıydı. Aksiyonun biraz daha arttığı bu bölümdeki sahneler önümüzdeki bölümlerde daha sıkı sahneler görebileceğimizin habercisiydi. Yine grup içerisindekilerin psikolojileri ve aralarında yaşananlar başarılı diyaloglarla aktarıldı. İlk bölümün ardından bu bölümde de Rick'in eşinin özellikle bölümün girişindeki sahnesi Rick'in dönüşüyle ilerleyen bölümlerde neler yaşanacağını merak ettiriyor.Bunun yanında zombi severlere mutlaka Shaun of the Dead ve Dawn of the Dead gibi filmleri anımsatacak sahnelerin olduğunu da belirtelim. İşte o sahnelerden birisi; Rick Grimes ve Glenn'in zombilerin arasında yürüyerek araca ulaşabilme planını uygulamaya geçirdikleri an, ancak bir sorun vardı, hava şartlarını hesaba katmamışlardı...

Walking with zombies!


Dizinin önümüzdeki hafta yayınlanacak olan 'Tell It to the Frogs' bölümünün kısaca konusu şöyle: Rick, yaşanan tartışma ve diyaloglar sonrasında Atlanta'ya geri dönüp orada bıraktıkları Merle Dixon'un hayatını kurtarmak konusunda bir karar alır. Bu arada Lori ve Shane ise önceden ölmüş olduğunu tahmin ettikleri Rick'in dönüşüyle beraber aralarında bir anlaşma yapmak zorundadır. Yeni bölümden yayınlanan sneak peek ve kareleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

The Walking Dead: Sneak Peek 1x03 - "Tell It to the Frogs"

Rick makes a decision to go back to Atlanta to retrieve the bag of guns and save a man's life. Lori and Shane 
must deal with the surprising return of someone they thought was dead.

Dexter 5x08 'Take It' promo, 2 sneak peek ve bölümden kareler!
Dün akşam yayınlanan 'Circle Us' bölümüyle beşinci sezonun yedinci bölümünü de geride bırakan Dexter'in önümüzdeki haftaki bölümünün ismi 'Take It' olacak. 14 Kasım Pazar günü yayınlanacak bölümün yayınlanan promosu ile iki sneak peek ve bölümden bir kaç kareyi yazımızın devamında bulabilirsiniz. 

Dexter Season 5 Episode 8 Take It - Promo

Dexter and Lumen take the opportunity to track a vicious murderer while attending a self-help seminar;
fallout from theSantaMuerte homicides puts Debra in hot water and places Batista in a difficult situation.

Dexter 5x08 - "Take it!" - Sneak peek #1


Dexter 5x08 - "Take it!" - Sneak peek #2

Dexter 5x07 'Circle Us' promo, 2 sneak peek ve bölümden kareler!


Fringe 3x06 "6955 kHz" yeni promo!


'Amber 31422' bölümüyle üç haftalık uzun bir aradan sonra geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümüyle geri dönen Fringe, bu hafta 3.06 "6955 kHz" bölümüyle kaldığı yerden devam ediyor. Bölümle ilgili yayınlanan promo, sneak peek ve karelerin ardından Kanada City TV'nin yayınladığı diğer promoyu yazımızın devamında bulabilirsiniz..

----"-Radyo dalgalarında kötü birşeyler var."----
Bolivia: "-Yayınla sayıları dinleyen tüm insanların bellekleri alındı."
Markham: "-Sadece kitabı oku, hepsi içinde."
Peter: "-Yayındaki sayılar, bu kitaptaki sayılarla tamamen aynı."

Bolivia: "-İlginç."
Peter: "-Bu diğer tarafla ilgili bi çalışma."
Walter: "-Ateşle oynuyorlar."
Bolivia: "-Dün geceki yayının kaynağının bu olduğunu mu düşünüyorsunuz?"
Walter: "Evrenin anahtarı."


Fringe - Canadian Promo Ep. 3x06: "6955 kHz"