9/01/2011

Marshall Allman: ''True Blood macerası mükemmeldi''


True Blood'da Tommy Mickens karakterini canlandıran 27 yaşındaki genç aktör Marshall Allman sezonun son bölümünde yaşananları değerlendirirken canlandırdığı karakter hakkında görüşlerde bulundu.

Allman, 'Burning Down the House' bölümündeki ölüm sahnesine değindi ve övgü dolu sözlerde bulundu. Aktörün oynadığı Tommy karakteri Sam'in (Sam Trammell) şekline girdikten ve bu andan itibaren yaşadıklarından sonra dizinin son bölümünde (4.10) dramatik bir şekilde ölmüştü.

Entertainment Weekly'e konuşan Allman, Tommy'nin öleceğini anladığında büyük üzüntü yaşadığını söyledi ve ''Ancak hikayenin nereye doğru gittiğine bakınca Tommy karakterinin daima devam edebileceği düşüncesi konusunda kararsızdım. Benim için yazılan senaryoyu gördüğümde Tommy için yolun sonunun en iyi bu şekilde olabileceğinin farkına vardım'' ifadelerini kullandı.

'' Tommy son dönemde Sam'i korumak ve savunmak için elinden geleni yaptı ancak her şeyi birbirine karıştırarak bu konuda başarısız oldu'' diye konuşan Allman, ölüm sahnesinin oldukça başarılı yazıldığı ve oynandığını düşündüğünün söylerken '' True Blood ekibine bana bu kadroda yer verdikleri için çok teşekkür ediyorum. Tommy'i çok sevdim, ilk günden beri Tommy'e inanan izleyicilerimizin ise kalbimde her zaman ayrı bir yeri olacak'' şeklinde konuşarak sözlerine son verdi.

Sam/Tommy/AlcideTrue Blood yıldızlarının gerçek hayattaki ilişki durumları!