8/16/2010

True Blood 3:09 'Everything is Broken' Recap / Bölüm Özeti

HBO'nun popüler yaz dizilerinden biri olan True Blood'da 3.sezonun sonuna yaklaşırken tempo ve heyecan son haftalarda iyice artmaya devam ediyor. Dizide 15 Ağustos Pazar günü yayınlanan 3:09 ''Everything is Broken'  bölümü de geride kaldı.

Bakalım kısaca bu bölümde nelerle karşılaşmışız.. Bölümün kısa özet videosunu yazımızın devamında izleyebilirsiniz. Dizi, 22 Ağustos Pazar günü yayınlanacak olan 3:10 'I Smell a Rat' bölümü ile kaldığı yerden devam edecek.

'Everything is Broken' Recap Video
 

True Blood Promo 3.10 'I Smell a Rat'

True Blood Promo 3.10 'I Smell a Rat'
Dün akşam yayınlanan 'Everything is Broken' bölümüyle 3.sezonun 9.bölümünü de geride bırakan yaz döneminin eğlenceli dizisi True Blood, 22 Ağustos Pazar günü yayınlanacak olan 3:10 'I Smell a Rat' bölümü ile kaldığı yerden devam edecek. 3.sezonun sonuna doğru yaklaştığımız ve artık sezon sonu için sadece üç bölüm kalan dizide yeni bölümün ilk fragmanını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

True Blood - 3.10 I Smell A Rat - Promo 


True Blood oyuncuları Alex, Anna ve Stephen 'Rolling Stone' kapağında!
True Blood 3:09 'Everything is Broken' Recap / Bölüm Özeti
True Blood 3.09 'Everything is Broken' - 2 sneak peek
True Blood Promo 3.09 'Everything is Broken'

Coming Soon: 'My Soul to Take' (Teaser poster, yeni gösterim tarihi ve kareler)
Yönetmen: Wes Craven
Senaryo: Wes Craven
Tür: Gerilim, korku
Gösterim Tarihi: 08 Ekim 2010 (USA)
Oyuncu Kadrosu: Max Theirot, Paulina Olszynski, Frank Grillo, Denzel Whitaker, Shareeka Epps, Emily Meade, Zena Grey, Hannah Hodson, Nick Lashaway, Jessica Hecht, Dennis Boutsikaris
Stüdyo: Rogue Pictures
IMDB: My Soul to Take (2010)

Filmin konusu kısaca şöyle: Riverton adlı kasaba huzurlu ve sakin bir görünüm sunmaktadır. Oysa 16 yıl önce kasaba bir seri katilin hışmına uğramıştır. Kötü ruhlu katil öldürülüğü gece geri döneceğine ve o gece doğan yedi çocuğu tek tek öldüreceğine yemin etmiştir.Bu efsane şimdi gerçek olmak üzeredir. Olayın üstünden geçen 16 yılın ardından kasabada insanlar esrarengiz bir şekilde kaybolmaya başlarlar. Tüm gözler o gece doğan yedi çocuğa dikilmiştir. Ve içlerinden yalnızca biri gerçeği bilmektedir.

A Nightmare on Elm Street serisi, The Last House on the Left, The Hills Have Eyes, Scream serisi gibi korku-gerilim türüne damga vurmuş yapımların yaratıcısı 71 yaşındaki Wes Craven verdiği aranın ardından 'My Soul to Take' ve 'Scream 4' gibi heyecan uyandıran iki yapımla yönetmenlik koltuğuna geri dönüyor. 2011'de vizyona girecek olan Scream 4 öncesinde bu sene Ekim ayında vizyona girecek olan My Soul to Take'in teaser posterindeki slogan ise 'Only one has the power to save their souls'. Çektiği kült statüsündeki filmlerle kendinden sonraki bir çok isme ilham vermiş ve türe yeni bir soluk kazandırmış olan Wes Craven'in  yeni filminin vizyon tarihi değişikliğe uğradı. Daha önceden 29 Ekim olarak açıklanan ve vizyon tarihi bir hafta ileri çekilen Saw VII ile aynı tarihte vizyona girme durumu oluşan 'My Soul to Take'nin yeni gösterim tarihi 08 Ekim 2010 oldu. Saw VII ile aynı, Paranormal Activity 2'nin ise ikinci haftasında gösterime girme durumunu ortadan kaldıran bu değişkilik kuşkusuz  filmin hasılat ve izleyci sayısına olumlu etki edecektir. Filmle ilgili henüz görsel bir kaç karenin dışında fikir edinmemizi sağlayacak herhangi bir video yok. Gösterim tarihinin üç hafta geriye çekilmesi trailer'in daha erken yayınlanmasına neden olacaktır kuşkusuz. Trailer'i bekleye duralım şimdilik filmden bir kaç kare ile yetinelim:
In the sleepy town of Riverton, legend tells of a serial killer who swore he would return to murder the seven children born the night he died. Now, 16 years later, people are disappearing again. Has the psychopath been reincarnated as one of the seven teens, or did he survive the night he was left for dead? Only one of the kids knows the answer. Adam "Bug" Heller (Max Thierot) was supposed to die on the bloody night his father went insane. Unaware of his dad’s terrifying crimes, he has been plagued by nightmares since he was a baby. But if Bug hopes to save his friends from the monster that’s returned, he must face an evil that won’t rest ... until it finishes the job it began the day he was born.

İlgili Başlıklar: 
'My Soul to Take' Trailer ve Poster!

Saw VII & Paranormal Activity 2 başa baş!

Geçtiğimiz günlerdeki 'Saw VII mi yoksa Paranormal Activity 2 mi?' anket sorumuz cevabını buldu.  Saw %51, Paranormal Activity 2 ise %48 oy oranı ile anketten çıktı. Kısacası 2010'un merakla beklenen bu iki yapımı anketimizde başabaş çıktı. Ciddi bir fan kitlesine sahip iki filmden Paranormal Activity 2 '22 Ekim', Saw VII ise 29 Ekim'de vizyonda olacak. Bakalım filmlerin hasılat ve izleyici sayısındaki başarıları nasıl olacak..

SAW 3D Teaser Trailer


Paranormal Activity 2 Teaser Trailer: