7/30/2010

'TV.com NOW Awards' sahiplerini buldu!TV.com'un çeşitli kategorilerde düzenlemiş olduğu 'TV.com NOW Awards' ödüllerinde oylamanın sona ermesinden sonra ödüller gerçekleştirilen organizasyonla sahiplerini buldu.

Supernatural'ın Lucifer'i Mark Pellegrino ve The Vampire Diaries'in yakışıklı vampiri Damon Salvatore (Ian Somerhalder) gibi isimlerin aday gösterildiği  ''Best New Bad Guy' kategorisinde ödülün sahibi Damon Salvatore karakteriyle Ian Somerhalder oldu.Fan kategorisinde yer alan en seksi çift ' Sexies TV Couple' kategorisinde ise The Vampire Diaries'in Stefan ve Elena'sı (Paul Wesley,Nina Dobrev) ile True Blood'un başları dertten kurtulmayan çifti Sookie ve Bill (Anna Paquin,Stephen Moyer) gibi çiftler adaydı. Kazanan ise oyların büyük bölümünü alan Sookie ve Bill (Anna Paquin,Stephen Moyer) çifti oldu.
'Best Performance of a Non-Human Character' kategorisinde ise True Blood'un Eric Northman'ı Alexander Skarsgard adaylar arasında yer alıyordu ve ödülün sahibi beklendiği gibi o oldu.
Tüm kategorilerde kazananları görmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:
http://www.tv.com/special_feature/tv-now-awards/

Ödül töreni organizasyonundan görüntülerin yer aldığı video:
 


İlgili Başlıklar:  
TV.com NOW Awards
.