6/16/2011

'Grimm' promo, sneak peek, bölüm ve karakter fotoğrafları!
Şubat ayında ilk detaylarını verdiğimiz NBC'nin yeni dizi projelerinden fairy tale temalı 'Grimm' geçtiğimiz haftalarda NBC'nin açıkladığı sonbahar takvimine girerek yeni sezonda Cuma geceleri Chuck'ın ardından ekranlarda olacak. Yazımızın devamında izleyebileceğiniz tanıtım videoları, klipler ve fotoğraflar dizinin izleme listemize girip giremeyeceği konusunda biraz fikir edinmemize yardımcı olacak.

Çocukken duyduğumuz tüm bu hikayeler gerçek olsaydı.. Brothers Grimm masallarının hayata geçeceği NBC'nin doğa üstü konulu dizisinde David Giuntoli, Silas Weir Mitchell, Russel Hornsby, Sasha Roiz, Bitsie Tulloch ve Reggie Lee gibi isimler kadronun ana karakterlerini oluşturuyor. Grimm's Fairy Tales karakterlerinden ilham alınarak geliştirilecek karakterlerin yer alacağı bir dünyada geçecek fantastik bir polisiye olan dizinin yaratıcıları ise Jim Kouf ("Angel") ve David Greenwalt ("Buffy the Vampire Slayer") olacak.

Polis dedektifi Nick Burkhardt (David Giuntoli)'ın son 'Grimms'lerden olduğunu keşfetmesiyle çeşili maceralarına tanık olacağımız dizinin konusuna kısaca bakmak gerekirse: Dedektif  Nick Burkhardt, Portland- Oregon'daki cinayet çalışmalarında korkunç gerçeklerle yüzleşmeye hazırdır. Ta ki tam olarak açıklayamayacağı bazı şeyler görmeye başlayana dek.. Muhteşem bir kadının aniden korkunç bir yaratığa dönüşmesini görmesi gibi.. Burkhardt, yaşayan tek akrabasını ziyaretinden sonra gördükleri ile ilgili gerçeği de anlayacaktır. Kendisi, dünya üstündeki doğa üstü yaratıkların çoğalmasını engellemekle yükümlü 'Grimms' olarak bilinen elit avcılar grubunun soyundan gelmektedir. Ve böylece ilk başlarda isteksiz olsa da yeni hayat yolculuğu başlar ve partneriyle birlikte suçları çözmek için işe koyulur. Dedektif, bu zorlu yolculuk boyunca en zorlu durumlarda Monroe (Silas Weir Mitchell)'den alacağı yardımlar gibi bazı beklenmedik yardımlarla da karşılaşacaktır. Monroe, ilk başta normal gözüken ancak daha sonrasında 'büyük kötü kurt' görüntüsüyle göreceğimiz bir karakter. Eddie Monroe, değişim geçirmiş büyük kötü bir kurt. Ancak öldürücü iç güdülerini evcilleştirmeyi ve yumuşatmayı başarmış.

Grimm: Promo


Sneak peek #1


Sneak peek #2


Sneak peek #3Dizinin oyuncu kadrosu ve canlandıracakları karakterler hakkındaki detayları daha önceden paylaşmıştık: (Grimm'in oyuncu kadrosu genişliyor!). Son olarak yayınlanan karakter fotoğraflarına bakalım:

Bitsie Tullock (Juliette)
David Giuntoli (Nick Burkhardt)
Reggie Lee (Sgt. Wu)
Russell Hornsby (Lt. Hank Griffin)
Sash Roiz (Captain Renard)
Silas Weir Mitchell (Monroe)

NBC'den yeni bir fantastik polisiye dizi yolda: 'Grimm'