7/22/2011

The Vampire Diaries 3.sezon ilk resmi fragman!
15 Eylül'de 3.sezonunu The CW ekranlarında açacak olan The Vampire Diaries için yavaş yavaş geri sayım başladı ve yeni sezon için yayınlanan ilk resmi fragman da izleyenlere sunuldu.

Hazırlanan fragmanda yeni sezona dair bir görüntü yok ve video geçtiğimiz sezon bölümlerinden seçilen sahnelerden hazırlanmış. Yeni sezonda çok farklı bir The Vampire Diaries izleyeceğimizi belirten fragmanda Stefan'ın karanlık dönüşü, karşı koyamadığı açlık duygusu ile Damon ve Elena arasındaki yakınlaşma ön plana çıkarılmış..

The Vampire Diaries - Season 3 Teaser Promo

 
The Vampire Diaries 3.sezon setinden ilk fotoğraf!

Alphas 1.03 'Anger Management' promo, bölüm özeti ve bölümden kareler!Syfy'nin yaz döneminde ekranlara sunduğu aksiyon, bilim kurgu tarzındaki yeni dizisi Alphas önümüzdeki hafta 25 Temmuz Pazartesi akşamı yeni bölümü ile karşımızda olacak. Yeni bölümün ismi 1.03 'Anger Management' olacak. Yazımızın devamında yeni bölüm için yayınlanan fragman, bölüm konusu ve geçtiğimiz haftanın reyting bilgileri ile beraber bölümden kareleri bulabilirsiniz.

Dizide sıra dışı güç ve yeteneklere sahip olan insanlardan oluşan 'Alphas', gizli bir ekip olarak suç olaylarını araştırmaktadır. Alphas'ın bu hafta başında yayınlanan ikinci bölümünün reyting raporuna bakacak olursak; dizinin Syfy ekranlarındaki 10:00 pm gösterimi 18-49 yetişkin yaş aralığında 0.8 rating oranı ve 2.225 milyon toplam izleyici rakamlarını elde etti.

Dizinin yeni bölümünde; Rosen'a gerçekleştirilen saldırı sonrası ekip yeni ofisindedir. Şehrin doğu kıyısında kaçak bir gence bağlı olarak ortaya çıkan şiddetli kargaşalar patlak vermektedir..

Anger Management - Alphas : Episode 103

Bölümden kareler