10/15/2010

The Vampire Diaries'in Jeremy, Taylor ve Matt'i 'Seventeen' Kasım sayısına konuk oldu!
İkinci sezonunda da heyecanın düşmediği The Vampire Diaries dizisinin genç oyuncularından Michael Trevino (Tyler Lockwood), Zach Roerig (Matt Donovan) ve Steven McQueen (Jeremy Gilbert) 'Seventeen' derigisinin Kasım ayı sayısı için objektif karşısına geçtiler. Yazımızın devamında bu çekimlerden yayınlanan kareleri bulabileceksiniz. Seventeen dergisinin Amerika'da yayınlanan bir gençlik dergisi olduğunu ve özellikle 14-22 yaş aralığındaki genç kızların derginin ağırlıklı hedef kitlesini oluşturduklarını belirtelim.

Dizide Jeremy Gilbert karakterini canlandıran Steven McQueen 13 Temmuz 1988 Los Angeles doğumlu. Babası aktör/ yapımcı Chad McQueen. Üvey babası Luc Robitaille ise uzun yıllar NHL'de ve ağırlıklı olarak Los Angeles Kings'de forma giyen bir buz hokeyi oyuncusuydu. Yine aile büyüklerinden Steve McQueen ve Neile Adams da aktörlük yapmışlardı.

VD's Zach Roerig, Steven R. McQueen and Michael Trevino are inside the November 2010 issue

Dizide Matt Donovan karakterini canlandıran Zachary Roerig ise 22 Şubat 1985 Montpelier doğumlu. Roerig'i @zgeorge222 twitter adresinden takip edebilirsiniz. George'nin ortanca ismi olduğunu belirtelim.


Dizide Tyler Lockwood karakterine hayat veren Michael Trevino ise 25 Ocak 1985 Montebello doğumlu. Trevino'yu ise @M_Trevino twitter adresinden takip etmek mümkün. Kullandığı koku ise Curve for Men.


The Vampire Diaries 2.07 'Masquerade'den ilk kareler! Comic Con Teaser Trailer! 
Rolling Stone'den sinema ve dizi dünyasındaki en iyi 10 vampir listesi!