3/16/2011

Medyum gözüyle! Fringe'de Peter kimi seçecek?

FoxBroadcasting'in YouTube kanalından yayınlanan ilginç bir video ile karşınızdayız. Fringe'de sezon finaline doğru yaklaşılırken komplo teorileri artmaya devam ediyor:) Los Angeles San Fernando Valley'de oturan medyum Madame Reginah şovun geleceğiyle ilgili öngörülerde bulunuyor! Madame Reginah'ın Fox Broadcasting ile herhangi bir bağı olmadığı gibi kendisi şimdiye kadar Fringe'nin herhangi bir bölümünü izlememiş birisi.

İkinci sezonun sonundan itibaren Peter ile Olivia ve Fauxlivia arasında gel gitlerle yaşanan bir aşk üçgeni mevcut. Şu sıralar Peter ile Olivia gayet mesut gözüküyorlar ancak Fauxlivia'nın da hamile olduğu durumunu unutmamak lazım. Bakalım Madame Reginah neler düşünüyor?

Ona göre Peter'in seçeceği kişi Fauxlivia olacak. Madame Reginah'a göre Olivia şu dönemde duygusal yönden bir ilişkiye hazır değil, çok sıkı çalışıyor, kafası oldukça meşgul, alıngan ve çabuk kızan bir yapısı var. Fauxliviaise bir aileye kurmaya ve çocuk sahibi olmaya hazır. Üç çocuk sahibi olmayı istiyor! Çocukluğundan bu yana böyle bir aile kurma hayali var.

Madame Raginah'ın ön görüleri bu şekilde. Tabiki bunun eğlenceli bir video olduğunu unutmamak gerek. Her iki tarafta da Peter'i çekecek faktörler mevcut. İlerleyen bölümleri bekleyip neler olacağını göreceğiz.. 

FRINGE - Psychic Spoiler Alert! (Olivia/Fauxlivia) 

Jim Beaver: ''Supernatural sezon finali aklınızı uçuracak!''Supernatural'de Bobby Singer karakterini canlandıran dizinin yıldız isimlerinden Jim Beaver, Supernatural takipçilerine verdiği mesajda yaklaşmakta olan sezon finalinin izleyicileri kesinlikle hayal kırıklığına uğratmayacağını belirtti. Beaver, geçtiğimiz günlerde twitter hesabından da paylaştığı mesajda sezonu sonlandıracak olan iki bölümlük finalin izleyicileri gayet heyecanlandıracağına ve şaşırtacağına inandığını söyleyerek sözlerine şöyle devam etti: ''Sera Gamble'nin sondan bir önceki senaryosu ile Eric Kripke'nin sezon finali senaryosu izleyenlerin aklını alacak''

61 yaşındaki aktör Beaver ayrıca dizinin geleceğine yönelik bazı açıklamalarda da bulundu. Supernatural'in olası yedinci sezonu için henüz herhangi resmi bir açıklamanın yapılmadığının üzerinde duran Beaver ''Supernatural ekibinde yer alan herkes 7.sezonu çekmek için hazır ve oldukça istekli'' derken henüz bu konuda net bir konuşma yapamayacaklarını ve yayıncı kanal CW'nin kararını beklediklerini söyledi.

Jim Beaver dışında Supernatural ekibinde yer alan diğer bir çok isimden de dizinin devam etmesi hakkında olumlu açıklamalar gelmeye devam ediyor..

Bu arada gelen bilgilere göre 20 Mayıs'ta gerçekleşen olan Supernatural'in iki saatlik sezon finali bölümlerinin isimleri 6.21 ve 6.22: "The Haunter of the Dark, Part 1 ve 2" şeklinde olacak.

Supernatural'in iki saat sürecek 6.sezon final yayınının tarihi belli oldu!