9/23/2010

The Vampire Diaries 2.05 'Kill Or Be Killed'den kareler!Bugün ikinci sezonun üçüncü bölümü 'Bad Moon Rising'in yayınlanacağı The Vampire Diaries önümüzdeki hafta Memory Lane bölümü ile kaldığı yerden devam edecek. Ondan bir sonraki hafta yani 07 Ekim'de yayınlanacak 2.05 'Kill Or Be Killed' bölümü için ise ilkini yukarıda gördüğünüz yeni kareler yayınlandı. Yazımızın devamında bulabileceğiniz diğer karelerden bazılarının spoiler içerdiğini hatırlatalım!

2.05 Kill or Be Killed Episode Stills


İlgili Başlıklar: 
The Vampire Diaries 2.04 'Memory Lane' Promo ve Bölüm Özeti
The Vampire Diaries 2.04 'Memory Lane'den ilk kareler!

Sesame Street'den 'True Blood (True Mud)' parodisi:)


Ülkemizde 80 ve 90'lı yıllarda 'Susam Sokağı' ismiyle uyarlanan ve TRT'de yıllarca izlediğimiz bir klasik haline gelen 'Sesame Street' 41.yaşını kutluyor. 27 Eylül'de 41.sezonuna girecek olan serinin bu bölümünde HBO'nun sevilen dizisi True Blood ile ilgili de bir sürpriz var. Bill ile Sookie'nin barda tanışma sahnesi olan bölümün kısa bir parodisini hazırlamışlar. İşte True Blood daha doğrusu True Mud parodisinden bir bölüm:)

‘True Blood’ Sesame Street parody


İlgili Başlıklar: 
'True Blood' film mi oluyor?
Rolling Stone'den sinema ve dizi dünyasındaki en iyi 10 vampir listesi!
True Blood'dan 3.sezona dek 'kimler geldi kimler geçti' - True Blood character RIP tribute 

True Blood Sezon Finali 3.12 “Evil Is Going On” Recap / Bölüm Özeti ve Kareler

'LET ME IN (Let the Right One In-remake)'den iki yeni poster!
Cloverfield ile ses getiren 44 yaşındaki yönetmen Matt Reeves'in yönetmenliğinde Kodi Smit-McPhee (The Road), Chloe Moretz (Kick-Ass) ve Richard Jenkins (The Visitor) gibi isimleri buluşturan, 2008 yılı İsveç yapımı ‘Låt Den Rätte Komma In’ filminin yeniden çevrimi olan 'Let Me In'in vizyona girmesine sadece bir hafta gibi kısa bir zaman dilimi kalmışken filmle ilgili iki poster daha yayınlandı. İlkini yukarıda gördüğümüz poster, 23-30 Eylül'de USA'de düzenlenen 'Fantastic Fest' için tasarlanan poster. Geçtiğimiz hafta Toronto International Film Festivali'nde gösterimini yapan Let Me In için bu katıldığı ikinci film festivali oluyor. Ve Fantastic Fest'in ardından önümüzdeki haftadan itibaren filmi vizyonda görmeye başlayacağız. Owen ve Abby'nin yer aldığı diğer poster ise şöyle:
    
Filmin Künyesi
Yönetmen: Matt Reeves
Senaryo: Benjamin Smith, John Ajvide Lindqvist
Gösterim Tarihi: 01 Ekim 2010
Tür: Dram, gerilim, korku
Oyuncu Kadrosu: Kodi Smit-McPhee, Chloe Moretz, Richard Jenkins, Elias Koteas, Cara Buono, Sasha Barrese, Jimmy Pinchak, Chris Browning, Dylan Minnette
Stüdyo: Hammer Films, Overture
Web Sitesi:  Let Me In
IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1228987/


International Trailer
 

İlgili Başlıklar: 
'LET ME IN'den yeni international trailer, poster, klip ve kareler! 
'Let Me In'den ilk TV Spot yayında!