1/30/2011

Fringe 3x12 'Concentrate and Ask Again' promo, sneak peek, bölüm konusu ve kareler!


Bu hafta yayınlanan 3.11 Reciprocity bölümüyle yeni yayın günü olan Cuma akşamında ikinci kez ekranlara gelen Fringe'nin yeni bölümü 04 Şubat'ta. Yeni bölümün ismi ise 3x12 'Concentrate and Ask Again' olacak. Bölüm konusu kısaca şöyle:  Bir bilim adamının yüzüne sıçrayan ölümcül mavi toz bulutunun yol açtığı nedenden ötürü vücudundaki tüm kemiklerin parçalanarak ölmesi sonrasında CDC biyolojik bir saldırıdan şüphelenir. Fringe ekibi araştırmayı ilerletmeye başlar. Walter ise konuyla bir bağı olması nedeniyle isteksizce Olivia'ya yardımcı olmayı kabul eder.

Geçtiğimiz hafta ilk Cuma gecesinde iyi rakamlar yakalayan dizinin bu haftaki reyting oranlarına bakacak olursak The CW'nin Supernatural'i bir hafta ertelemesiyle beraber bu hafta da meydan Fringe'ye kaldı diyebiliriz. Fringe bu hafta 18-49 yaş aralığında 1.9 reyting oranı ile toplamda 4.6 milyon izleyici tarafından takip edildi. Dizinin bu hafta ekranlara gelecek ve yönetmenliğini Dennis Smith'in yapacağı yeni bölümü için Fox ve Kanada Citytv'nin yayınladığı promo, sneak peek ve çekimlerin kamera arkası görüntüleri ile oyuncuların açıklamalarını içeren video:


Fringe 3x11 'Reciprocity' promo, sneak peek ve bölüm konusu! 

The Vampire Diaries 2.13 'Daddy Issues' promo, bölüm konusu ve kareler!


Bu hafta yayınlanan 'The Descent' bölümüyle ekranlara geri dönen The Vampire Diaries 03 Şubat'ta yayınlanacak 2.13 'Daddy Issues' bölümüyle kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün kısaca konusu şöyle: Johnathan Gilbert (konuk oyuncu David Anders)'in Mystic Falls'a dönüşü Elena, Jenna ve Damon için hoş olmayan bir sürpriz olur. Caroline, Tyler'la yaptığı konuşma hakkında Stefan'ı bilgilendirir, Stefan ise şakın ve kafası iyice karışık halde olan Tyler'a yardım etmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır. Jeremy, Jonas (konuk oyuncu Randy Goodwin) ile yaptığı rahatsız edici konuşmadan sonra Bonnie'yi teselli eder. Jules bir rehin aldığında durum hızla sert ve şiddetli bir yüzleşmeye dönüşmeye başlayacaktır.. Yeni bölümün yayınlanan promosu ve bölümden kareler:
  

Nina Dobrev, Flare Magazine'nin Şubat 2011 kapağında! Kamera arkası görüntüler!