8/31/2011

The Vampire Diaries'in üçlüsünden 3.sezon için yeni tanıtım fotoğrafları!The Vampire Diaries ekibi 3.sezon prömiyeri için hazırlıklarına hız vermişken Entertainment Weekly, dizinin yıldız isimleri Ian Somerhalder, Nina Dobrev ve Paul Wesley'in tanıtım fotoğraflarını yayınladı.

Üçlü her zaman olduğu gibi bu çekimlerde de mükemmel gözüküyor. Ayrıca Paul Wesley ile yapılan söyleşiden bazı ilginç satır başları da mevcut:

Paul Wesley fotoğraf karesinde hiç olmadığı kadar ciddi duruyor. Bu bir bakıma yeni sezonda Stefan'ın durumu hakkında bize ipucu veriyor. Aktör EW'ye ''Bu sezon Stefan'ın farklı yönünü göreceğiz. Şiddetli değişimlere neden olacak bir şeyler yaşanacak ve bu noktada Stefan artık arkasına bakmayacak. Ve bunun keyfini çıkarmaya bakacak'' diye konuştu ve ekledi:'' Gerçek şu ki ben de diğerleri gibi karanlık bir adam olabilirim. Fakat ben mizahı, eğlenceyi seviyorum, işten kaçmayı seviyorum, sersem olmayı ve sürekli sorunlarla uğraşmayı seviyorum. Bu yüzden durum benim için zamanla biraz iç karartıcı olabilir.''

The Vampire Diaries yaklaşık iki hafta sonra, 15 Eylül'de ekranlara yeni sezonuyla dönüyor.  
Kevin Williamson: ''3.sezonda Damon-Stefan karşı karşıya kalacak''

Jordana Spiro 'Dexter'in 6.sezon kadrosuna katıldı!


Dexter kadrosunda yeni bir yüz daha göreceğiz! 34 yaşındaki aktrist Jordano Spiro, Dexter'in yaklaşmakta olan 6.sezonunun kadrosuna katıldı.

TV Line'ın haberine göre aktrist 6.sezonda bir kaç bölümde karşımıza çıkacak. Spiro'nun canlandıracağı karakter dini törenlerde yardımcılık yapan biri olarak tanımlanıyor.

Dizinin yeni oyuncularından Colin Hanks ve Edward James Olmos'un canlandıracakları Travis ve Professor Gellar ile çalışacak olan Spiro'nun sezonun sonlarına doğru karşımıza çıkacağı tahmin edilmekte.

Spiro, televizyon dünyasında daha önceden Harry's Law (Rachael Miller), My Boys (P.J.Franklin), JAG (Navy Lt. Catherine Graves) ve The Huntress (Brandi Thorson) gibi dizilerin kadrosunda yer almıştı.

Colin Hanks, Edward James Olmos, Mariana Klaveno, Brea Grant, Billy Brown, Mos Def, Molly Parker ve Josh Cooke gibi yeni isimlerin kadroya katıldığı Dexter'in 6.sezonu 02 Ekim'de Showtime ekranlarına geri dönecek.

My Boys - P.J.Franklin


Dexter 6.sezon posteri ve yeni sezondan görüntüler!