7/13/2010

The Gates 1x04 'The Monster Within' Promo


ABC'nin yaz döneminde ekrana sürdüğü The Gates’in 11 Temmuz Pazar günü yayınlan 'Breach' isimli ilk sezonun 3.bölümünün ardından 18 Temmuz Pazar günü yayınlanacak olan 'The Monster Within' isimli 4.bölümü için fragman yayınlandı.

The Gates 1x04 Promo

A missing hunter casts unwanted attention on Brett; Nick and Dylan try to put their differences aside during a father-daughter 
dance; an unexpected secret turns things upside down. 

İlgili Başlıklar
The Gates 1x03 'Breach' Promo
The Gates 1x02 'What Lies Beneath' Promo

HAVEN 1x02 "Butterfly" Promo&Sneak Peek


Yaz döneminin yeni dizilerinden Haven, geçtiğimiz günlerde 09 Temmuz'da Syfy kanalında ilk bölümüyle izleyicilerine merhaba dedi. Doğaüstü drama tarzında biri dizi olan Haven'in ilk sezonunun 13 bölümden oluşması planmakta. Dizinin senaryo yazarlığı Sam Ernst ve Jim Dunn tarafından Stephen King'in 'The Colorado Kid' romanı uyarlanarak yapılmakta.

Dizinin kısaca konusu: Kurnaz ve kendinden emin bir FBI ajanı olan EmilyRose sıradan bir dava için unutulmuş bir küçük kasaba olan Haven'a gelir. Çok geçmeden olayların üzerine gitmesini sağlayan merakı, onu doğaüstü garip olayların merkezine çeker. Kasaba halkının doğaüstü etkilerden dolayı acı çeken kişiler olduğunu farkeder.

Dizinin oyuncu kadrosuna baktığımızda ise Audrey Parker rolünde Emily Rose, Duke Crocker rolünde Eric Balfour, Nathan Wournos rolünde Lucas Bryant, Richard Donat, Dave Teagues rolünde ise John Dunsworth gibi isimleri görmekteyiz.

Ve dizinin 16 Temmuz Cuma günü yayınlanacak olan 2.bölümü 'Butterfly' için yayınlanan fragman ve sneak peek: 

Butterfly - Next Episode - Haven 
Audrey must find the culprit whos committing dangerous acts around town, before she becomes the next target.

Haven Next Episode 'Harmony' - Promo

True Blood Season 3 Promo 3.05 – 'Trouble'


Dün akşam yayınlanan '9 Crimes' bölümüyle 3.sezonun 4.bölümünü de geride bırakan True Blood, 18 Temmuz Pazar günü yayınlanacak olan 3:05 'Trouble' bölümü ile kaldığı yerden devam edecek. Ve 'Trouble' bölümünden fragman ve bazı kareler yayınlandı:

True Blood - 3x05 - Trouble - Promo


Kareler

True Blood 3:04 Recap '9 Crimes'
Entertainment Weekly'den yeni True Blood cast fotoğrafı
3x03 True Blood - Bill and Lorena's sex scene

True Blood 3:04 '9 Crimes' recap (bölüm özeti)

True Blood'un 11 Temmuz Pazar akşamı yayınlanan 3.sezonun 4.bölümü olan '9 Crimes' için kısa bir özet video yayınlandı..True Blood Season 3 Promo 3.05 – 'Trouble'
Entertainment Weekly'den yeni True Blood cast fotoğrafı
3x03 True Blood - Bill and Lorena's sex scene