6/19/2011

Elizabeth Reaser: ''True Blood hayranıyım!''

Twilight yıldızlarından 36 yaşındaki aktrist Elizabeth Reaser, New York Magazine'ye vermiş olduğu röportajda True Blood sevgisini ortaya koyarken, HBO'nun dizisinin büyük bir hayranı olduğunu belirtti.

True Blood'u Twilight dünyasından çok daha seksi bulduğunu söyleyen Reaser, ben kesinlikle Eric'den ve ardından Alcide'den yanayım. Karakterlerin koruyucu yönlerini sevdiğini ve onları tatlı bulduğunu belirten aktrist Bill ile Sookie arasında yaşananları ise üzücü bulduğunu belirtti.

Reaser, röportajın devamında dizinin ana karakterlerinden Sookie'ye değinirken, karaktere hayat veren Anna Paquin'i çok sevdiğini, Sookie karakterinin ise eşsiz ve karizmatik bir karakter olduğunu söyledi.

Son olarak True Blood'u Twilight dünyasından oldukça farklı bulduğunu söyleyen Reaser onların dünyasının çok daha çılgın ve seksi olduğunu belirtti.

CBS dizisi The Good Wife'da Tammy Linnata karakteriyle de karşımıza çıkan isim Twilight serisinde Esme Cullen rolüyle karşımıza çıkıyor.

Bu arada önümüzdeki dönem 18 Kasım'da vizyona girecek olan The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1'in fragmanını da hatırlayalım:


 
True Blood 4.sezon billboardları duvarları süslüyor!

Nondumiso Tembe 'True Blood' kadrosuna katıldı!


Güney Afrikalı şarkıcı ve oyuncu Nondumiso Tembe, True Blood'un 4.sezon kadrosuna katılan yeni isimlerden biri oldu. Tembe, dizide Fransızca konuşan bir doğaüstü varlığı canlandıracak.

Tembe'nin bir kaç bölümlüğüne dizi ile anlaşma sağladığı belirtilirken rolün detayları hakkında şimdilik yeterli bilgimiz yok. Aktrist geçtiğimiz günlerde twitter hesabından şu açıklamayı yaptı: ''Bugün çekimler gece gerçekleştiriliyor ve bu benim ilk gece çekimim oluyor''

Fanlarına iyi dilekleri ve destekleri için teşekkür eden Tembe, şimdiye kadar sette inanılmaz vakit geçirdiğini, True Blood kadrosunda yer almanın kariyeri için çok önemli olduğunu ve 4.sezonu izleyicilerin görmesi için şimdiden sabırsızlandığını belirtti. 

Bu arada yeni sezon için Eric ve Sookie'nin yer aldığı bir tanıtım karesi daha yayınlandı:

 
True Blood mekanları: 'Fangtasia'

The Vampire Diaries 3.sezon fan yapımı fragman ve Nina Dobrev'in Zink Magazine pozları!


Sonbahar döneminde yepyeni bölümleriyle 3.sezonuyla ekranlara gelecek olan The Vampire Diaries'in yeni sezonuna dair şimdilik resmi bir tanıtım videosu yayınlanmadı. Çekimlerin başlamasıyla beraber önümüzdeki haftalarda yeni video ve fotoğrafların yayınlanmasını bekliyoruz.

Bu süreç boyunca zaman zaman fan yapımı çalışmaları paylaşmaya devam edeceğiz. İşte bunlardan birisi. Bring Me To Life eşliğinde Stefan'lı fragman çalışması:

Stefan - Season 3 Trailer - The Vampire Diaries (Fan Made)


Dizide Elena Gilbert / Katherine Pierce karakterlerine hayat veren genç aktrist Nina Dobrev ise Zink Magazine'nin çekimleri için objektif karşısına geçti. İşte çekimlerden yansıyan birbirinden güzel kareler:
  

The Vampire Diaries 3.sezonda neler olacak?