3/30/2011

Korku Kapanı 4 (Wrong Turn 4) setinden ilk kareler ve filmin gösterim tarihi!
İlki 2003 yılında Rob Schmidt yönetmenliğinde çekilen, 2007'de Wrong Turn 2: Dead End (Joe Lynch) ve 2009'da Wrong Turn 3: Left for Dead ( Declan O'Brien) ile seriye dönüşen Korku Kapanı serisi olarak bildiğimiz Wrong Turn'un dördüncü filminin çekimleri Kanada'da devam ediyor. Daha önceki yazılarımızda filmin konusu (Wrong Turn 4 (Korku Kapanı 4)'de bu kez kış tatili kabusa dönüşecek!) ve oyuncu kadrosu hakkında (Wrong Turn 4 (Korku Kapanı 4) oyuncu kadrosu şekilleniyor!) bilgiler vermiştik.

Çekimleri şu sıra Manitoba'daki Brandon Mental Health Centre'de devam eden filmle ilgili en çok merak edilen konu kuşkusuz filmi ne zaman izleyebileceğimiz. Wrong Turn 4, yine Declan O'Brien'in yönetmenliğini yaptığı serinin bir önceki filminde olduğu gibi DVD olarak piyasaya çıkacak. Filmin çıkış tarihi ise 18 Ekim 2011 olarak planlanmakta.

Filmin Künyesi:
Yönetmen: Declan O'Brien
Senaryo: Declan O'Brien
Tür: Korku, gerilim
Çıkış tarihi: 18 Ekim 2011
Stüdyo: Fox Home Entertainment
Oyuncu Kadrosu:  Jenny Pudavick, Tenika Davis, Kaitlyn Wong, Victor Zinck Jr, Dean Armstrong, Kristen Harris, Sean Skene, Daniel Skene, Scotty Johnson
Konu:  Bir grup arkadaş kış tatilleri süresince snowmobiling yapmaya karar verirler. Ancak kış şartlarının etkilediği ortamda fırtınanın etkisiyle yanlış bir dönüş yaparlar ve fırtınada kaybolurlar. Ve kendilerine sığınabilecekleri bir barınak ararken terkedilmiş bir sanatoryuma rastlarlar. Doğa şartları ve fırtınadan korunabildikleri için burayı bulduklarından şimdilik mutludurlar. Fakat sanatoryum sorunlu bir geçmişe sahiptir, eski hastaların bazıları hala orada bulunmaktadır ve davetsiz ziyaretçilerden pek de mutlu olmamışlardır! Kolejli gençler ölümcül kedi-fare oyununda hayatta kalabilmek için gece boyunca savaşmak zorundadır. Doğa şartları nedeniyle mahsur kaldıkları bu yerdeki güç gösterisinden sadece kendi fikirleri ile korunabileceklerdir.

Dizi setinden ilk kareleri de paylaşalım. İşte çekimlerin yapıldığı sanatoryum binası ile oyuncu kadrosu ve kamera arkasında yaşananları aktaran fotoğraflar: Karelerin büyük hali için üzerlerine tıklayınız..Wrong Turn 4 (Korku Kapanı 4) oyuncu kadrosu şekilleniyor!  
Wrong Turn 4 (Korku Kapanı 4)'de bu kez kış tatili kabusa dönüşecek! 
Wrong Turn 4 (Korku Kapanı 4)'ün çekimlerine bu ay start veriliyor!